Teyzeme aşığım – 2

Teyzeme aşığım – 2

İlk yazımdan sonraki mesajlar ve devam istekleri sebebiyle öz teyzemle 2012 Ocak ayında yaşadığım güzel anların bir kısmını anlatacağım. Uzun yazabilirim, sonuçta sex sadece “girip çıkma” değildir. Olayın romantik kısmı, insanlar için özel anlamlar taşıyan kısmıda vardır.

Hikayenin ilk Bölümü; http://xhamster.com/user/XAuthor/posts/54652.html

Tanıtma faslı ilk hikayede yapıldığı için bunda gerek duymuyorum. Hikayede ismim emir olarak geçicek.(gerçek ismim değil) Fırsat bulabilirsem ilk ilişkimizden sonraki 3,5 yıllık süreçte geçirdiğimiz özel anları “part 3” şeklinde yazabilirim. xHamster – xAuthor

Başlıyorum;

2011-2012 Eğitim sezonu ile yeni eğitim dönemime başladım.(üniversite öğrencisiyim mesajla hangi okul v.b lütfen sormayın) Teyzemle yazın güzel vakit geçirmiştik, onunla sadece sex partner değildik, dost-sırdaşdık. Aramızdaki arkadaşlığa cinselliğin verdiği yakınlıkta eklenince birbirinden gizlisi saklısı olmayan, yeğenini erkeği – teyzesini kadını olarak gören bir çift olmuştuk.

Ben bu ilişkiye duygusal açıdan çok büyük anlamlar yüklemiyordum, daha doğrusu yükleyemiyordum. Evet onunla sevişmek, vakit geçirmek, konuşmak kısacası herşey muhteşemdi ama gerçek anlamda aşığım-seviyorum diyemiyordum. Yani ilk seviştiğimiz dönemde daha gençtim(çocuk statüsüne bile konabilirdim) ve ona sahip olma fikri bilincimi alıyordu aşığım seviyorum geyikleri yapıyordum ama aradan geçen yıllar karakterimin tam olarak oturmasına ve bu işlere daha düzgün bakmama vesile oldu.

Teyzem son yaz tatilinden beri ciddi anlamda karımmış gibi davranıyordu. Sık sık arıyor, sevgi mesajları atıyor, “yurda ne zaman geçiceksin, geç kalma sevgilim, fırsat bulunca yanıma gel lütfen, benimki uyuyunca gece arıycam” gibi mesajlarla sevgilisi olduğumu tam anlamda belli ediyordu. Haksız değildi çok şey yaşamıştık kendimi ona sevdirmek için atmadığım takla kalmamıştı, amacım onu kaybetmemek uzun süre sevişebileceğim bir kadına sahip olmaktı. Başardım o benimdi ama sanki karımmış gibi davranması beni fena halde sıkıyordu. Ve aramız yavaş yavaş bozulmaya başladı.

Aslında aramızın bozulmasının asıl nedeni okulda tanıştığım bir kızdı. Kızı oldukça beğenmiştim, aklım ondaydı ve bir süre sonra oda arkadaşımında küçümsenemez katkılarıyla kızla tanışıp arkadaş olduk ve “çıkma evresi” denen sikimsonik döneme girdik. Kızla beraberken teyzem aklıma bile gelmiyordu, yani uzakta bir yerde bana ait, beni isteyen bir kadın vardı biliyordum ama bu kız gerçekten farklı geliyordu bana. Ve teyzemin mesajlarına kısa cevaplar vermeye başladım. Aradığındada sadece o konuşuyordu nerdeyse. En son olayda doğum günümde oldu. Bana hediye göndermiş. 1 tane çok şık bir saat, ve cüzdan güzelce paketlenmiş içinede seni seviyorum temalı bir not yazmış. Paketi aldığımda kızla buluşucaktım yurda gelmişti paket ve aceleyle içine bakıp odama atıp çıktım geç kalıyorum diye. İletildi notu ulaşmış teyzeme bende akıl edip 2 gün aramadım teşekkür etmek için. Tüm günüm kızla geçiyordu zaten.

Bu umursamazlık teyzemi çok sıkmış olmalıki, “benden sıkıldınmı” temalı mesajlar atmaya başladı, cevap vermedim o gece aradı, biraz tartıştık beni sevdiğini ama benim ona aynı özeni-sevgiyi göstermediğimi kendini aptal gibi hissettiğini söyledi ve kapattı. O günden sonra aramadı mesajda atmadı.
Kızda gün geçtikçe sıkmaya başladı, çünkü çocuk gibi davranıyordu. Bense son 3.5 yılımı olgun bir kadınla geçirmiştim kızın her lafı hareketi batmaya başlamıştı. Ve ayrdıldık, dönem bitiminede az kalmıştı zaten kızın o aptallıklarını görünce aklıma teyzem geldi değerini anladım ama geçti artık küsmüştü bi kere telefondada gönlünü alamazdım görmem lazımdı. Tatilde memleket yolu gözükmüştü bize 🙂 xHamster – xAuthor

Okul tatile girdi, Allaha şükür bütede kalmadık, 1 aylık bir tatilim vardı. İlk hafta öyle böyle geçti aklımda memlekete gitme fikri vardı, ne zaman aileye söylesem derken annem bir gün “yarın akşam yemeğinde evde ol misafir var” dedi, ertesi gün akşam eve geldiğimde teyzem karşımdaydı. Afalladım önce, sonra öğrendimki anneme bana söylememesini süpriz yapıcağını filan söylemiş, çocuklarınıda babalarına bırakıp gezmek için istanbula gelmiş. (Bu arada annem teyzem ile aramızdaki yakınlıktan biraz kıllandı bu son seferde ama konduramaz beraber olucağımızı)

Yemek yedik gözüm hep üzerinde ama suçumu bildiğim için konuşamıyorum onunla, okadar güzel geliyorduki bana, kıyafeti çok hafif yüz makyajı baş örtüsü herşeyiyle arzuladığım kadın yanımdaydı. Gece “emir kız arkadaşın varmı” muhabbetiyle intikam arıyan gözlerle bakarak ezdi biraz beni 🙂

Yatma vakti geldi ve teyzem kardeşimin odasına kardeşimde benim yatağın altındaki çekmeli yatağa yattı. Evin planı şu şekilde; kapı açılınca solunuzda mutfak karşınızda salon mutfağa dik bir koridor koridorun diğer ucunda benim odam benim odamın yanında annemlerin odası onların odasının karşısı (dolayısıyla benim odamın diğer yanı) banyo-wc salon ve annemlerin odası arasındaki odada teyzemin kaldığı oda. O gece vukuatsız uyuduk.

Kahvaltı sonrası annem “teyzeni gezdir” muhabbetini açtı ve Beyazıt Eminönü tarafına gitmeye karar verdik. Teyzem bekle hazırlanıyım dedi, geldiğinde parfümü, çok hafifte olsa hoşuma giden makyajı, yüzüne çok yakışan başörtüsü ile yutkunmama sebep oldu. Son bıraktığım kadın değildi, yüzü güzelleşmiş, adımlarını kararlı atan dahada olgunlaşmış bir kadın olmuştu. Sanırım tartışma olayı onu tetiklemişti. Bana birşeyler ispat etmek istiyordu.

Evden çıktık, tramvaya bindik ayaktayız gözlerimiz birbirimize bakıyor 4-5 durak hiç konuşmadık sadece baktık birbirimize. O an birşey farkettimki ben bu kadını seviyorum. Keliminin tam anlamıyla hemde. Gözleri sanki bana “şerefsiz” der gibi bakıyordu. Kızgındı bana belliydi. Tramvaydan indik, duraktan çıkar çıkmaz dediğim tek şey “özür dilerim” di. Cevabı “kabul etmiyorum” oldu. Beyazıtta kapalı çarşıda gezerken ona durumu izah etmeye, eşşeklik ettiğimi kabul ettiğimi söyleme çalıştım. Kapalı çarşı, sultan ahmet, ayasofya, yere batan, istanbul arkeoloji derken gülhaneye geldik ve yürümek istedi. Hemde yağmur yağarken, güvenliği geçince koluma girdi ve “ne yaparsan yap sana küs kalamam aptal” dedi. Ve ben kolunu kolumdan çıkarıp elini tuttum parmaklarımız iç içe geçirdik. Şaşırdı biraz, hiç bu şekilde yürümemiştik yani hep koluma girerdi ama şu anda tam anlamıyla “çift” şeklindeydik. Ve yağmur yağarken gülhane parkında kurbanlık koyun gibi yürüdük 🙂 sırılsıklam olduk, Galata köprüsünn oraya gittik haliçe karşı konuştuk biraz. Kendimi affettirip, onu tekrar kalbi ve vücuduyla kazanmak için tüm hünerlerimi sergiledim 🙂

Beyazıt durağının orda 4-5 tane dönerci filan var orda oturduk yemek yedik, çayımızı içerken teyzemin arkasında bir kız dikkatimi çekti, tam benim tipim güzel bir kız. Bir kaç kez göz göze geldik teyzem rahatsız oldu çaylar bitmeden kalktık. Sahaflara uğradık sonra tramvaya bindik eve gitmek için ve o kız bizim karşımızdaydı. Teyzem önümde kız karşımda (arada mesafe var baya) ben kızdan gözümü alamıyorum teyzem farketti ve o kadar sinir olduki. Ama çabuk pes etmiycekti kalçalarını oynatmaya itmeye başladı. Üstünde pardesü tarzı kaban vardı ama yinede tahrik ediyordu yani. Toplu taşıma fantezisi oldu biraz, bende kıza bakmadım daha. Malum pirince giderken bulgurdan olma mevzusu. Evde akşam yemeği, çay faslından sonra yattı herkes ama aklım onda. “boru değil” aradan 4-5 ay geçti, benim vücudum onunkini onunk**e beni istiyordu belliydi.

Mesaj attım; (bu arada teyzemin kaldığı oda kitlenmiyor benim oda kitlenebiliyor)
-affedildimmi ?
-daha değil
-ne yapmam gerekli
-sen biliyorsun ne gerektiğini
-hatırlatırmısın sevgilim
-dudaklarım kurudu
-gelip kendimi affetiriyim ozaman
-şimdi olmaz
-ne zaman ?
-müsait olunca
-ya hiç olmazsa
-yazı bekliyeceğiz o zaman
-bekliyebilcekmisin
-umarım
-ben bekliyemem
-Emir yapma eniştemler burdayken olmaz
-bi deniyelim 🙂
-emir olmaz
-geliyorum
-uff çok mu özledin beni
-tahmin edemiyeceğin kadar
-kitlenmiyo burası
-buraya gel
-kardeşin var aptallaşma
-gel dedim
-otele filan gideriz
-gelmiyorsan gelicem

Mesajı değil kendisi geldi sonra. İçeri girdi kapıyı yavaşça kitledi. Sahne şu; yatak duvara dayalı ve altından bir yatak daha çıkmış orda kardeşim yatıyor. 10 yaşında kardeşim, erkek. Yatakta doğruldum, pijaması ile çok güzel duruyordu karanlıkta bembeyazdı. xHamster – xAuthor

-gel meleğim
-çocuk var, yan odadada annenle baban
-sevişmeyiz, kokun bile yeter bana

Karanlıkta belli olan bir gülümseme ile yatağa geldi ve koluma yattı. Birkaç dakika durduk o şekilde sonra göz göze geldik, oda karanlıktı ama karşı apartmandan açık olan ışık perdeden geçip biraz aydınlatıyordu odayı. Dudaklarımız yavaşça birleşti öpüşüyorduk ellerimi bacaklarına götürdüm ordan kalçalarına. Ahh o kalçalar şimdi aklıma gelince bile alet hazır ola geçiyor, kalçaları o kadar muhteşemdiki dokunup okşamaya doyamıyordum. Penisim kalkmıştı teyzemi bacağına dayamıştım. Dudaklarımız ayrıldı, fısıltıyla;

-uyuyan devi uyandırdım
-evet
-sana bugun için teşekkür edemedim sevgilim
-dudakların etti
-vucudum da etmek istiyor ama sonra
-gitme
-uyanırlarsa neler olur düşün
-ne olursa olsun seni seviyorum
-aptallaşma bende çok özledim ama sonra
-tamam ama biraz daha kal

Öpüşmeye devam ettik, kafamda bu gece sex yoktu, sadece sonraki musait an için ön hazırlık yapıcaktım. Ama o kalçalar herşeyi değiştirdi. Penisim iç çamaşırımı yırtmak istiyordu sanki. Teyzemi en zayıf yerinden vurdum; GÖĞÜSLERİ. GÖğüsleri ona çok zevk veriyordu biliyordum, avuçladım.

-yapma
-sakin ol
-emir sonra sevgilim, ateşimi çıkarma lütfen
-çok güzelsin (bu sırada pijamasını açtım ve göğüslerine yumuldum)
-Emirrr
-bırak kendini
-çocuk var
-kızdırma beni
-ileri gitme lütfen sonra sevişelim

Göğüslerine tüm tecrübemle muamele ediyordum. Nefesi değişti, aşağı indim pijamanın altınıda indirdim, beyaz dantelli iç çamaşırının üzerinden dokunmaya başladım irkildi. xHamster – xAuthor

-emirrr
-sakin ol
-aşkım benim seni çok özledim
-bende
-seni seviyorum

Çamaşırı çıkardım ve yine tüm tecrübemle vajinal masaja başladım, yavaş hareket ediyorudum amını okşarken klitorise ve vajinal dudaklara onun sevdiği şekilde dokunuyordum. Dudaklarını ısrıyordu nefes alış verişi hızlandı, kalçalarını oynatıyordu. Yan durmuştum elim amındaydı, dudaklarım dudaklarında, Penisimi çıkardı eline aldı ben hala masaj yapıyorum.

-biraz daha kalınlaşmış sanki
-yuvasına girsin dahada kalınlaşır belki
-yavaş girsin ama

Bacaklarını ayırdım misyoner pozisyonundayız, gözüm kardeşime kaydı “ah be birader abin teyzeni sikiyor sende uyu” dedim içimden. Allahtan uykusu ağırdır keratanın. Yavaşça girdim, yüz ifadesi değişti, kasıldı. Hareket etmedim, alıştı önce, 4-5 aylık aradan sonra kocasınınkinden çok daha iri bir penisi alması hemde bu ortamda basit değildi. Acelem yoktu ve teyzem yavaş sexi seviyordu. Hızlı olunca sikişiyor, yavaş olunca sevişiyormuşuz ona göre:)

Girip çıkıyorum ustaca, Allah YATAŞ’dan razı olsun yatak 1 kere gıcırdamadı. Yoksa mahvolmuştuk. Teyzem göğüslerine dokunmamı istedi, girip çıkarken göğüslerini yalamaya başladım.

İkimizde uçmuşken benim birader sağlam şekilde osurdu 🙂 Donduk ikimizde, arkası hala bize dönüktü bekledik biraz sonra ben devam ettim. Aleti yavaşça sonuna kadar sokup çıkarıyordum, gerçekten özlemiştim onu. Gözleri kapalıydı, kesik kesik anlamsız sesler çıkarıyordu. Boşalmam yaklaşmıştı, içinden çıktım yanına uzandım vakit kaybetmeden hemen üstüme çıktı eliyle penisimi vajinasına yerleştirdi ve “kendin pişir kendin ye” mantığı ile penisimin üzerine oturup kalkmaya kalçalarını oynatarak penisimi içerde hareket ettirmeye başladı. Aletim biraz acıyordu ama çok zevk alıyordum, ellerimizİ kenetlemiştik yavaş davranıyordu. Sessiz olması için yavaş olmalıydı zaten. Boşalmak üzereydim, içinden çıkmadan tekrar misyoner pozisyonuna getirdim ve biraz hızlanarak girip çıkmaya başladım geliyordum biraz daha hızlandım o eliyle ağzını kapatmıştı bu sahneyi daha öncede yaşamıştık. (part 3 de anlatabilirim) Yatakta duran iç çamaşarını aldım elime, hala girip çıkıyordum tam boşalıcakken içinden çıkıp çamaşıra boşaldım. xHamster – xAuthor

İkimizde rahatlamıştık, hele ben o tramvaydan beri bu anı bekliyordum. Oda mutluydu koluma uzandı çıplaktı halen yorganın altına girdik.

-Mutlu oldunmu şimdi
-çok
-ya uyansalardı
-uyanmadılar
-söz vermiştin bana aptalca davranmıycaktın ben sana sonra dedim
-dudakların tersini söyledi ama

Küçük öpücükler verdi bana. Sonra ayağa kalktı iç çamaşırını katladı pijamasını giydi ve kulağıma “teşekkür ederim sevgilim” diyip gitti.

Sabah uyandım, kahvaltı sofrasında yüzü gülüyordu haliyle benimde. Gece ikimizede iyi gelmişti belliydi. O gün tekrar gezme kararı aldık. Teyzemi Bakırköy – Marmara Forum – Forum İstanbul a götürdüm gezdik, ikeaya filan gittik yemek yedik bayaaaaa da yorulduk. Annemler eski bir komşumuza ziyarete gittiler ve o gece 10 11 e kadar ev boştu. Bunuda annem geç bildirdi bana yoksa bu kadar oyalanmazdım dışarda 🙂

Eve gelirken bizim ordaki caddedeki kuruyemişçiye uğradık akşam için birşey alıcaktık ve dün beyazıtta-tramvayda gördüğüm kızı tekrar gördüm. Allah var çok tatlı kızdı, oda beni hatırlamış olucakki gülümsedi. Teyzem bunu görünce suratı asıldı, teyzemin çook sevdiği kabak çekirdeğini, fındığı fıstığı aldık eve gidiyoruz. O önden yürüyor sinirli şekilde. Eve girdik ağzını bile açmadan pardesüsünü çıkardı salona geçti. Odaya girip “ne oldu” dedim yüzüme bakmadan benim odama gitti arkasından gidip “ne oldu yine yahu” dedim yanındaydım arkasını dönüp öyle bir tokat attıki yüzüme, “gece beni sikip sabah başka kadınlara bakamazsın” dedi, 6-7 yıldır annemden bile tokat yememiştim afalladım birden ve cidden iyi vurmuştu.

Konuşması aynen şu şekilde devam etti;
“Oruspunmuyum lan ben senin, seni sevdim aşık oldum diye yatağına giriyorum. Nikahlı kocamla bile ayda bir mecbur yatıyorum seni sevdiğim için. Ben yokmuşum gibi davranma yeter bıktım artık”. Haklıydı ama o an yanağımdaki sızı ile onun haklı olduğunu düşünemiyordum. Aklımda tek geçen şey “onu öyle bi sikmeliyimki bu tokatın acısını alıyım” dı. Gerçekten ilk defa onun canını yakmak istemiştim. Dün gecede kesmemişti beni hala açtım 🙂 xHamster – xAuthor

Özür dilerim diyerek dudağını öpmek istedim geri çekildi.

-Git o bacaksızı öp (kız teyzemden kısa)
-Kıskandınmı beni
-Emir git sinirim geçene kadar gelme yanıma
-Özür dilerim ben kıskandırmak için bakmıştım
-Bitti artık, beni kullanmana daha fazla katlanamam.
-Seni seviyorum (bu esnada romeolukta master yaparak durumu kurtarmaya çalışıyorum)

Karşı koyamadı, çok sinirliydi ama dudaklarıma yenik düşmüştü. Öpüşerek yatağa yatırdım, yavaşça soymaya başladım aklımdan tek geçen onu çok sert şekilde becermekti yanağım hala acıyordu ve yanağımdaki parmak izlerinin varlığını hissedebiliyordum. Yanağım acıdıkça ben sert davranıyordum sertçe iç çamaşırını çıkardım amını sert bir şekilde yalamaya başladım. Biraz rahatsız oldu kızdığımı ve canını yakıcağımı anlamıştı ama artık çok geçti

-Aşkım yavaş

Pantolonumu çıkardım ve oyalanmadan direk köküne kadar teyzemin vajinasına soktum. Aniden girmiştim ve canı yanmıştı.

-Emirrr

O güne kadar hiç olmadığım şekilde sert olmak istiyordum. Hızlıca girip çıkmaya başladım gerçekten hızlıydım, hayalarımın tenine vurduğunda çıkardığı ses tüm odada yankılanıyordu.

-Emir dur

Umrumda değilde canını yaktığımı biliyordum ve daha fazla yakmak istiyordum aklıma götü geldi. O kalçalara tapıyordum ama anal sex bana pis geldiği için o güne dek ilgi duymamıştım. Ama sırf canını yakmak için şimdi yapmak istiyordum. Ama oda hiç yapmamıştı ve muhtemelen istemiyecekti. Elimde deliğinin çevresine dokunmaya masaj yapmaya başladım. Bu esnada halen hızlıca girip çıkıyordum. Teyzem özgürce inliyordu, dün geceki gibi kısıtlamıyordu kendini.

Niyetimi anlamıştı

-Ordan olmaz. Ah emir yavaş. orama olmaz
-nedenmiş
-oraya girmez çok kalın
-ben sokarım
-olmaz dedim

Bu emir verir tavırları hoşuma gitmiyordu 3.5 yıldır birlikteydik bana karşı ilk defa bu şekilde emir verir gibi konuşuyordu. Ona patronun kim olduğunu göstermem lazımdı 🙂 “olmaz dedim” den sonra vajinadan çıktım, elime ve teyzemin göt deliğine tükürdüm. Sikimi sıvazladım ıslak haldeydi. Teyzem gönüllü değildi ama kızdığımın farkında olduğu için korkmuştu birşey demiyordu. Ben Sikimi dayadım deliğine. İttirdim girmiyordu, biraz bastırarak denedim teyzem irkildi ama birşey demedi. Yanağım hala ve hala sızlıyordu o sızladıkça benim sinirim artıyordu. GÜçlü şekilde ittirince kafasının bir kısmı içine giri ve teyzem altımdan kaçmak istedi. xHamster – xAuthor

-Aşkım yapma girmez arkama
-Giricem
-Emir lütfen dedim

İtmeye çalıştım ama delik çok dardı ve benim penisim normalden kalın bir penisti (25 cm damarlı değil ne yazıkki :/ ) Kan ter içinde kalmıştım. Deliği çok sıkıydı penisim hareket edemiyordu. Çıkardım tekrar tükürüp denedim ama olmadı girmiyordu. Teyzemin canıda yeteri kadar yanmıştı kızarmıştı ben arkadan zorlarken. Başarısızlık sinirimi tekrar zıplatmıştı ve vajinaya tekrar sert girdim, hızlı şekilde girip çıkıyordum teyzem kafasını yastığa gömmüştü elleriyle çarşafı sıkmış kendinden geçmiş bir halde işimin bitmesini bekliyordu. İçine boşaldım, ve banyoya gittim.

Penisimi yıkıyordum, arkamdan geldi;

-Aldınmı tokatın acısını
-Alamadım
-Sen canımı o kadar çok yakıyorsunki ilgisizliğinle o tokat ödül sana
-iyi
-Hiç sevmedinmi beni
-Seni seviyorum
-Az önce sevdiğin kadına zorla sahip oldun.
-Sinirliydim, hem zorla olmadı.
-Arkamdan olmaz dedim dinlemedin Emir
-Sinirliydim özür dilerim.

Banyoda çıktım yatağa gittim uzandım ikimizde çıplaktık. Odaya girdi;

-Sinirlenince insan herşeyi yapabiliyormuş yani bende Sana sinirlendim işte
-Canım yanmıştı özür dilerim. Uzatma lütfen.

Yatağa oturdu, Eliyle penisimi sıvazlıyordu birkaç dakika bu şekilde devam etti

-Sinirin geçtimi
-Seninki
-Evet
-Benimk**e

Kalkıp penisimin üzerine oturdu.

Tüm hünerini kullanıyordu üzerimde dans ediyordu sanki. Bu şekilde biraz devam ettik sinirim geçmişti ama tam anlamıyla azmıştım. Ayağa kalktım;

-Kucağıma gel
-Aşkımmmm

1.75 lik kadındı Ağır değildi Allahtan, kucağıma aldım kucağımdayken içine girdim. O pozisyon pornolarda görüldüğü kadar basit değil gerçekten güç gerekiyor ve ayarlayamazsanız aletiniz sıklıkla delikten çıkıyor. Biraz devam ettim ama çok yoruyordu, tekrar yatağa yatırdım teyzem mest olmuştu.

-Emir yavaş yap sevgilim lütfen

Yüz üstu uzanıyordu ayaklarını birleştirdim üstüne çıktım vajinasına girdim. Misyonere göre bu ona daha çok zevk veriyordu biliyordum, girip çıkıyordum onun istediği gibi yavaşça, hissederek. Hızlanıp tekrar yavaşlıyor onu zevkten zevke sokuyordum. Dışarda kar yağarken ikimizde terlemiştik. Hızlandım, boşalmamak için kendimi tutuyordum o esnada teyzem “aşkım geliyorum” dedi. Dahada hızlandım ve içine boşaldım. xHamster – xAuthor

Hala içindeydim omuzlarını, ensesini öpüyordum. İçinden çıktım ve Beraber duşa geçtik, birbirimizi yıkadık öpüştük.

-Seni o kadar çok özlemiştimki
-Bende

Duştan çıktık ve giyindik, salona geçtik kucağıma oturdu 15 20 dakika yüz yüze bakarak konuştuk. Bana karşı hissettiklerinin gerçek olduğunu, beni kıskandığını, aramadığım zamanlar sevgimden şüphe ettiğini söyledi. Örnek diyalog;

-Karım gibi davranma teyze lütfen bunalıyorum
-Ben seni bunaltmak istemiyorum Emir
-Bunalıyorum ama
-Sevmediğin için
-Anla artık seviyorum seni seeeviiiyooorum.
-Karın olmamı istemezmiydin
-İsterdim tabi
-Eskisi kadar mutlu edemiyormuyum seni
-Hayır seninle olmaktan çok keyf alıyorum.
-Emir ben 45 yaşındayım 20 lik kızlarla yarışamam ama şunu bil bu dünyada seni hiçbir kadın benim kadar sevip arzulayamaz. Seni seviyorum, benim için çok değerlisin.
-Çok şanslıyım.

Artık net olan birşey vardı teyzem beni tam anlamıyla erkeği-kocası olarak görüyordu. Seviyor kıskanıyordu. Ya buna alışıcaktım yada artık beraber olmayacaktık. Onun gibi bir kadını bırakamam. Sıradan bir kadın değil çünkü, sevgilimlede yattım, bir hayat kadınıylada yattım ama teyzemden aldığım hazzı başka kadından alamıyorum. Çünkü o yatakta benide mutlu etmek istiyor. Konuşmaları davranışlarıyla beni değerli hissettiriyor. Böyle bir kadına kim tapmazki 🙂

10 gün kaldı istanbulda bu iki sevişmemizden sonra 2 defa daha seviştik. Ve tekrar memlekete gitti. Şimdiden özledim onu. Sanırım artık bende ona ait hissediyorum kendimi.

not: fotoğraf çek demesi kolay arkadaşlar ama uygulamada o şekilde olmuyor. Hatun kişi kıllanıyor neden çekiyorsun diye. Kadına xhamstera uplıyacammı diyelim. Hatıra kalsın riskini kaldırmayacak bir ilişki bizimkisi. Eskortlara “yüzünü kapat resim çekicem”, saf varoş kızlara “hatıra kalsın” diyebilirsiniz ama ben teyzeme resim-video çekmek için bir neden bulabilemem.

xHamster – xAuthor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir