Aile Mutluluğu-5

Aile Mutluluğu-5
Pazartesi sabahı, kocam işe gittikten sonra çocuklar için sofrayı hazırladım. Kızımların odasına geçtiğimde evde olmadıklarını gördüm. Gece çıkmışlardır herhalde diyerek oğlumun odasına geçtik. Oğlumla kahvaltıyı yaptıktan sonra oğlumda evden çıkmıştı. Evde temizlik yapmaya başladım, önce çamaşır makinesini koydum. Makine çalışırken tuvaleti temizledim, sonrasında tüm ev temizlendi. Makine bitti. Çamaşırlar serildi. Telefonumu elime alınca, Ferit’ten mesaj geldiğini gördüm.
“Yarın sabah seni evden alcağım akşama kadar birlikteyiz. Senin giyeceğin kıyafetleri akşam kocanla gönderiyorum. Fileli beyaz elbise, ve içten tanga giyeceksin ve sütyen yok”.
Bende ona cevap yazdım “O kıyafet ile beni başkaları görebilir ve ben bunu istemiyorum. Normal kıyafetle gelirim ve gittiğimiz yerde giyerim. Bu arada sende sınırlarımız olduğunu bilmelisin. Son olarak ise ben tombulum umarım büyük boy almışsındır”
Biraz bekledikten sonra cevap geldi. “Senden rica etmedim ki, sana emrettim. Son yaşadıklarımız, geri dönüşü yok onların. Kocan artık bunun farkında sende farkında olmalısın. Bir de yarın cezalı olacaksın. Yarın seni almaya geldiğimde istediğim gibi giyinmemişsen sana vereceğim ceza çok daha büyük olur”
Canım sıkılmıştı ama yapacak birşeyim yoktu. Bir kahve yaptım kendime oturup düşünmeye başladım. Bu sırada kapı çaldı. Kapıya yöneldim ve açtım. Merve karşımdaydı. Bir anda şok oldum, bunu beklemiyordum. Üstünde deri kısa bir elbise, deri ceket ve diz kapaklarının üstünde cizme giymişti. Ona şok gibi bakıyordum. Önünde diz çökmemek için gerçekten zor tutuyordum. Sessizliği Merve bozdu.
“Beni içeri almayacakmısın”
“Tata tabi buyur gel”
İçeri girdi, ayakkabıyı çıkarayım mı diye sormadı, direk cizmesiyle salına geçti. İçeri girerken sade kahve dedi. Merve bana emir ediyordu. Anlamıyorum, nasıl olur, kendimi nasıl ona teslim edebildim. Kahveyi yapıp geldim, önünde ona saygı gösterisi yaparak kahveyi verdim.
“Aliye gençler nasıl yakışmış birbirlerine, bu sayede biz de tanıştık” dedi gülerek.
“Evet Merve”
“Aliye biz senle daha önce tanışmışmıydık. Sen bana çok tanıdık geliyorsun”
“Bilmem olabilir insanlar bir birine benzer”
“Yiğenim bazen burda kalıyormuş? Mert buradayken nerede yatıyor?”
“Kızımın odasında”
“Kızın ile birlikte mi?”
“Evet”
“Mert efendiye bak sen anne babası evdeyken kızlarını sikiyor” dedi gülerek. Bu beni biraz bozmuştu ama cevap veremiyordum. Merve devam ediyordu.
“Aliye canım şimdi sen kızını sikmesine ses etmiyorsun ya, nasıl siktiğini biliyor musun peki” dedi. Ayağa kalktı yere sert adımlar basarak bana doğru geldi. Yüzümü okşadı. “Kızını köle gibi sikiyor, bunu biliyorsun değil mi Aliye? Tıpkı senin zamanında sikildiğin gibi” Aman tanrım çığlık atmak istiyordum. Bu oydu, Üniversitede beni köle gibi kullanan kız Merve. Omuzumdan beni aşağı itti, koltuktan aşağı itti, diz çöktüm. Ayağını kaldırıp cizmelerini dudaklarıma yakınlaştırdı. Istemsizce öptüm. Koltuğa geri oturdu ve önüne gelmemi istedi. Dediğini yaptım, cizmelerini yalamamı istedi. Dediğini yaptım. Cizmesini yalarken çıkarmamı da istedi. Dediğini yavaş yavaş yapıyordum. Cizmeleri çıkarttıktan sonra ayak parmaklarını yalıyordum. Bir anda arkadan bir ses geldi
“Teyze kolay gelsin, sen nişanlımın annesini kontrol altına almışsın”
“Mert, canım gel bak bu daha tecrübeli orospu”
“Merve, olmaz o…” Yüzüme bir tokat attı.
“Ben ne dersem odur orospu, seni istediğime siktiririm bunu anlıyormusun?” başımı salladım. “Mert telefondan videoyu göster”. Kızımın köpek pozisyonunda etrafında 4 erkek vardı. Gözleri bağlı ve ağzı kapalıydı. Sırayla sikiyorlardı. “Şuan kızın hala daha orda, sende tıpkı kızın gibi benim orospum olacaksın ve teyzemin kölesi” Başımı sallayabildim.
Başımdan tuttu ve beni geri çekti Merve artık, amını yalamamı istiyordu. Tıpkı esk**en gibi temizlememişti ve amı çok kötü kokuyordu. Ben amını yalarken, bütün gündür evde tek olduğumdan giydiğim geceliği yukarı sıyırdı ve amıma bir tokat attı. Canım acımıştı, arkasından amımı parmaklamaya başladı. Bulunduğum durumu çok özlemiştim, bu da beni ıslandırmıştı. Mert arkamdan istekliymiş orospu dedi.
Elini çıkartmıştı arkamda bir hareketlenme hisediyordum. Iki eliyle kalçalarımı tuttu ve bir anda amıma kökledi. Dudaklarım Mervenin amında olduğundan inlerken daha da ıslanmıştı. Mert sert bir şekilde pompalıyordu.
“Nedersin Aliye, iyi eğitmişmiyim Mert’i. Düşünsene artık onunsun ve kızın bunu kabullenecek” Mert bu sefer kalçalarımı tokatlamaya başladı. Hızlıydı ve canım yanıyordu. Mert durmuyordu, tecrübeliydi. Daha 18 yaşındaydı ama sanki de 100 den fazla kadın sikmiş gibiydi. Amımdan çıktı, beni yere yüzüstü uzandım. Bacağımı omzuna aldı. O şekilde sikiyordu. Merve yüzüme oturdu. Beni sikerken çıkan ses tüm salonda yankılanıyord. Bu şekilde bir müddet sikildim Mert içime boşalıyordu. Merve biraz kalktı “Özlediğini biliyorum” dedi ve suratıma işemeye başladı. Gerçekten de özlemiştim. Merve cizmesini giydi ve yarın akşam 5’te hazır ol Mert seni yanıma getirecek dedi ve evden çıktı.
Mert saçlarımdan tuttu tuvalete götürdü. Bizim işimiz daha bitmedi dedi. Ağzıma almamı istedi. Ağzıma alıp emerken bir anda telefonunu çıkardı bizi videoya çekti. Sonrasında telefonda birini aradı. Telefonun sesini açtı. Telefonu açam “Alo” deyince kızım olduğunu anladım.
“Orospu Hatice, söyle bakalım cezan nasıldı”
“Çok kötü efendim. Söz bir daha ne isterseniz yapacağım. Sözünüzden çıkmayacağım. Bu erkeklerin hiç biri sizin gibi değil. Ben size aşığım”
“Peki kimi istersem sikebilir miyim?”
“Evet efendim. İstediğinizi sikebilirsiniz. İsterseniz üçlüde yaparız. İsterseniz tek sikersiniz. Kim olursa efendim. Annem bile olsa sikebilirsiniz”
“Peki anneni senle birlikte sikmek istersem?”
“siz isteyin yeterki anne kız size hizmet ederiz”
“O zaman bu akşam plan yapacağız anneni sikmek için bana ayarlayacaksın köle, orda bekle birazdan gelip alacam” dedi. Sonra bana baktı, kızının haberi yok ve seni ayarlaması için çabalamasını istiyorum. Anladın mı orospu? Dedi. Kafamı salladım. Ağzımın içine sikini hepsini soktu ve anladın mı orospu dedi. Ağzımda sikiyle evet dedim. Bir müddet sonra ağzımın içine boşaldı yüzüme tükürdü ve çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir