Sedayla ilk Anal

Sedayla ilk Anal

Seda, kendisi uzaklardan kuzenim olur. Birbirimizi görmeyeli uzun olmuştu bir gün caddede karşılaşıp telefonlarımızı aldık. Klasik olarak mesajlaşmaya başladık yakınlaştık epeyce ve sevgili olduk. O noktadan sonra mesajlarımızda her gece mutlaka fanteziler yapıp sevişiyorduk amlı götlü konuşarak. Ailelerimiz akrabalarımız aynı şehirde olduğundan dışarıda buluşmuyorduk mutlaka bir arkadaşımın evinde buluşuyorduk. İlk 2 buluşmalarımızda öpüşmelerimiz okşamalarımız oldu. 3.de memelerini doyasıya emebildim daha uçları çıkmamıştı pembeydi ve bembeyazdı memeleri. Mesajlaşmalarımızda iyice güvenini kazandım kızlığını bozmayacağıma dair. Mesajlaşmalarımızda sexin her türlüsünü yapıyorduk. O mesajlarında sürekli canını yakmamı söylüyordu, bense amını emmek ve götünü sikmek üzerine yazıyordum genelde.

4.buluşmamızda odaya girdik ayakta birşeyler konuşuyorduk ve ben birden kalçalarına sarılıp dudaklarına yapıştım nefes almadan deli gibi öpüşüyorduk. Sonra kazağını çıkardım ardından kotunu. Oda beni soydu. Yatağa oturdum ve oynayarak soyun dedim. Önümde striptiz yaparak sütyen ve külotunu çıkardı, sonra benim kilotumu çıkardı… mesajlaştığımız gibi em şimdi dedim sikimi ve daşaklarımı..
Dizlerinin üzerine çöktü, sikimi ellerinin arasına alıp oynamaya başladı. Önce daşaklarımdan sikimin ucunakadar defalarca yaladı. Sonra başını dudaklarının arasına aldı.. sertçe içine içine çekiyordu canımı yakarak. Köküke kadar al boğazına sok dedim, tabi denedi ama ilkiydi midem bulanıyor dedi, tamam devam et ozaman dedim. Alabildiği kadarıyla hızlıca gidip gelip emmeye başladı, tükürükleri süzülmeye başlamıştı ağzından daşaklarıma kadar. Sonra eliyle hızlıca beni boşaltıyor gibi çekmeye başladı ve daşakalarımı ağzına aldı içine çekmeye başladı emerek, böyle bir zek almamıştım daha önce, gıdıklanıyor huylanıyor deliriyordum zevkten. Ben inledikçe zevk aldığımı anlayınca dahada asıldı emmeye nefesimi kesti..

Ardından ayağa kaldım başı yataktan sarkacak şekilde sırt üstü uzattım yatağa, birazdizlerimi kırıp sikimi ağzına verip gidip gelmeye başladım ellerim memelerini kavramış asılıyordum sonra baktım ben sikimi ağzına verdikçe oda elini amına attı kendini okşamaya başladı, bence bacaklarını araladım orta parmağımı tükürükleyip parmağımı götüne sokmaya başladım “Hayır İstemiyorum” dedi. “Sus Karışma” dedim.. defalarca parmağımı köküne kadar soktum götüne.

Sonra yüz üstü yatırıp bacaklarını açtım önce kalçalarını tokatladım sertçe (canını yakmamı istiyordu ya?) ellerimle götünün yanaklarını ayırıp dilimi göt deliğine verdim dayadım ağzımı, hem içime çekiyordum hem de hızlıca dilimi kıvırıyordum göt deliğinde, arada amını da emiyordum. İnliyordu resmen zevkten. Kalçalarını avucumun iiçinde ısırmaya başladım ardından dişlerimin izi çıkıyordu ısırdıkça, götünden ensesine kadar yalayıp emerek ısırarak çıktım. Tabi sikimde kalçalarının arasında geldi. Oraya yasladım sikimi, saçlarını kavradım, kulak memelerini emerek sertçe gidip gelmeye başladım ( henüz götünü sikmedim ama).

Boşalmadan uzandım sırt üstü, çık üzerime amını yasla sikime dedim. Okadar utanıyorduki ben öyle konuşunca. Amını sikime yasladı bel hareketleriyle hızlı git-gel yapıyordu üzerime öyle sulanmıştıki amı kasıklarıma kadar am suyu aktı. “ziyan etme amının suyunu. Gel yüzüme otur dedim”. Utana sıkıla çıktı yüzüme kadar. Yüzümü bacaklarının arasına aldı dilimi çıkarttım ve amını yasladı ağzıma, dilimle kızlığının bozulmayacağını bildiğinde defalarca zıpladı üstüme, arada klitorisini dudaklarıma bastırıp çekiyordu. Bazende ağzımı tam açıyordum bütün amını veriyordu bence var gücümle çekiyordum içime ( en çok bunu sevdiğini söylüyordu). Benimde sevdiğimi bildiğinden üzerimde arkasını döndü ve göt deliğini verdi ağzıma bir sürede öyle emdim oda üzerime uzandı osırada sikimi aldı ağzına tam 69 oldu. 15 dk kadar böyle birbirimizi emdik.

Uzan yatağa dedim yüz üstü.. gidip mutfaktan ufak bir kaba sıvı yağ koyup geldim. Okadar emmiş parmaklamıştımki götünü yumuşamıştı iyice. “naapıcaksın aşkım”dedi, “götünü sikicem aşkım, kolay olsun acımasın diye yağ getirdim dedim. Elleriyle ayırdı götünü, bende yağa parmağımı batırıp batırıp götüne soktum, içi iyice yağlandı, bende kendi sikime iyice yağ yedirdim sonra başını deliğe denk getirip içine girmeye çalıştım, birkaç sefer kayıp amına doğru girdi neyse ki bozulmadı kızlığı ? iyice açtı bacaklarını götünü de biraz dışarı verdi, bu sefer loop diye girdi sikimin başı götüne o sırada bi irkildi, “ooff canım yanıyor”.. alışacaksın birazdan birz daha sabret dedim. 2dk boyunca yavaş yavaş girdim götüne, o sırada da girerken yağlamaya devam ettim. 14cm sikim hepsini soktum götüne, üzerine uzandım yasladım kendimi bütün vücuduna birazda öyle bekledim. Sonra yavaş yavaş gidip gelmeye başladım, daracık, sımsıcak, sikimi her yerinden kavramıştı götünün içi. Ben hızlandıkça o inleme başladı, hızlandıkça inlemesi de arttı. O inledikçe ben götüne girip çıktıkça inanılmaz zevk alıyordum. 10dk kadar olmuştu “aşkım yeter noolur” deyip duruyordu, bende “Ben boşalana kadar dayan bebeğim” dedim. Ellerimi memelerine kitlemiştim bi 10dk daha götünü siktikten sonra bir boşaldımki böyle bir zevk daha almadım hayatımda. İçinden çıktığımda ikimizde nefes nefeseydik.

Şimdi tuvalete gidip döllerimi içinden çıkartma dedim. Neden dedi? Götünü sık iyice, eve gittiğinde evinin tuvaletinde döllerimi çıkar dedim. Çamaşırlarımızı üstümüzü giyindik, evden çıktı ve ayrı yönlere gittik. Minibüse bindiğinde bana mesaj attı: “Döllerin Götümün İçimde” diye. Azdırıyordu yani beni. Eve gidince tuvalette döllerimi çıkartmış götünden oynayarak ve parmaklarını götüne sokup sokup çıkartmış, çok zevk aldım bundan dedi. Bende, ona “ozaman sonraki görüşmelerimizde gelmeden gönce götünü bolbol parmaklaki rahat sikeyim dedim. Böylece bu kaçamağımız son buldu…. Devamı diğer serilerde…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir