Ilk Gloryhole Deneyimim

Ilk Gloryhole Deneyimim

Bayramda tatil için özellikle Avrupa’da glory hole olan şehirlerden birine gittim.

Bunların çoğu aslında dışarıdan sex shop olarak görünüyor. İçeri girince sadece ödeme yapılarak geçilen bir bölüm oluyor. Bu bölümde ortalıkta aranan bir sürü adam ve küçük kabinler oluyor. Kabinlerin hepsinde birer ekran var ve porno gösteriliyor. Çoğu kabinin bir kapısı var ve iki yanında bel seviyesinde birer pencere var. Eğer yan kabinle bir şeyler yaşamak istiyorsanız bu pencereleri açabiliyorsunuz. Kendini cesur hissedenler için bu kabinlerden bazıları diğerlerinin tam ortasında yer alıyor, 5-6 pencereye kadar delikler oluyor ve kapısı hiç olmuyor.

Ben de bu tip yerden birine gittim. İçeri girdiğimde ortalıkta dolanan tipler fark ettim. içerisi karanlık olduğu için yüzler net olarak seçilemiyor ama tabi benim gibi genç çıtır birini görünce iki kişi peşime takıldı. Ortalıkta dolanıp boş kabinleri gezdim, her bir kabine girer gibi yaptığımda bu iki tip yan kabine davrandılar, akıllarınca beni yakalayacaklar. Bunlar peşimde dolanırken birkaç tur attıktan sonra kabinlerden birinde pencerelerin açık olduğunu ve yan kabinde de bir zencinin beklediğini fark ettim. Peşimdekileri atlatmak için kabine girip kapıyı kitledim.

Yan kabindeki zenci aramızdaki küçük pencereden bana bakış atmaya başladı. O noktada hala aramızda ne olacağını ve kimin ne istediğini bilemiyordum tabi. Kabindeki rahat deri koltuğu yayılıp altımdaki şortu ve tangayı çıkarmaya başladım. Yan kabindeki adam ben soyunurken beni sürekli süzdü ve bu durum beni tahrik etti. Tamamen soyunduğumda yarı ereksiyon haldeydim. Baktım bu hiç soyunmaya yeltenmiyor, sadece aletimi gözlüyor, anladım ki ağzına alan o olacak. Aletimi bir iki sıvazladıktan sonra ayağa kalktım. Bu, hemen pencere deliğinin arkasında dizleri üzerine geldi. Ben de yavaşça deliğe yaklaşarak aletimi ona yaklaştırdım. Mesajı aldı ve ağzıyla aletimi yakaladı ve somurmaya başladı. Aletim onun ağzında iyice büyümeye başladı, aldığım zevkle daha çok hissedebilmek için aramızdaki duvara yapıştım, aletim tamamen öteki kabindeydi ve ağzıyla beni coşturuyordu. Ara ara kendimi biraz geriye çekerek aşağı bakıp atıyordum, yalamaya devam ettiğini gördükte sikimi ağzına iyice uzatıyordum. Artık ellerini kullanmayı bırakmıştı, ben git gel yaparak ağzını sikmeye başlamıştım. Bu git gellerin etkisiyle aramızdaki ince duvara çarpıyor, tüm mekanda duyulacak sesler çıkmasına neden oluyordum. Dışarıda tur atanların bunu duyuyor olması düşüncesi beni daha çok tahrik etti ve zencinin ağzına boşalmaya başladım. Ağzını geri çekmeden büyük bir iştahla menilerimi yuttu. Ben nefes nefese kalmıştım, aramızdaki duvarda nefesimden çıkan buharın izleri vardı. Aletimi yalayarak bir güzel temizledi, ben de kendimi geri çektim. Koltuğa oturup arkama yasladım. ona bakış atmaya başladım. Hala soyunmuyor olmasından başka bir arayışı olmadığına kanaat getirip giyinmeye başladım. Giyindikten sonra pencereden teşekkür edip, kabini terk ettim. Tatmin olmuş bir şekilde hızlı adımlarla mekanı terk ettim. Daha önce peşime takılan iki tipin aklı tabi bende kaldı. Ne yapalım onlar da şanslarına küssünler 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir