Ben / Karım / Komşu ….yaşanmış hikaye !! .2 B.

Anal

Ben / Karım / Komşu ….yaşanmış hikaye !! .2 B.
Evet karımı komşum burhana gönderdikten sonra………!! Mutfağını görmek için uğraştım, ama panjurları kapalı. İçeriden gelen ışık, mutfak penceresinin kenarlarından zar zor sızıyordu. Kalbim daha hızlı atmaya başladı, ama kendimi kanepede oturmaya ve beklemeye başladım.içim içimi yiyor ama kendim istedim heyecanımın önüne geçemiyorum

On dakika geçti, … Elimde televizyonun kumandası görmeden zap yapıyordum. Tüm televizyon kanalları zihnimdeki bulutları dağıtamadı bir türlü… Bir korku kapladı içimi, soğuk soğuk terlemeye başladım.

Komşumun yatak odasına, karanlığa, perdelerine bakabilmek, karımı görebilmek için yukarı koştum. Komşunun yatak odası karanlıktı. Sanırım mutfaktaydı bizimkiler… Birkaç dakika daha geçti ve oturma odasında masanın etrafında volta atmaya başladım.

Yaklaşık yarım saate yakın zaman geçtikten sonra aklıma iyi bir fikir geldi. Arka kapıdan çıktım, yavaşça bahçede yürüdüm. Komşunun mutfağına bir göz atmaya çalıştım. Işık yanıyordu ve ocakta bir kaç tencere vardı, ama Burhan ya da eşimden hiçbir iz yoktu.

Sonunda yan tarafa geçip bahçede sürünmeye karar verdim. En sonunda oturma odası penceresine vardım. Perdenin köşesinde tesadüfi bir boşluk vardı. Ya da ben öyle düşündüm.

Gördüğüm şey beni iliklerime kadar sarstı, ama aynı zamanda korkunç bir uyarılma hissi heyecan yarattı.

Burhan ve karım komşunun geniş koltuğunda oturuyorlardı. Fark ettiğim ilk şey, eşimin geceliğinin beline kadar aşağıya indiği ve onun güzel büyük göğüslerini meydanda bıraktığıydı. Burhan’ın elleri karımın iri göğüslerini elliyor, onlara masaj yapıyor, meme uçlarını sıkıyordu. karımın

Kafasını zevkle arkaya atmış ve kendini o koca ellere bırakmış olan karımın hafif inlemelerini camın arkasından duyabiliyordum. Sonra büyük bir dehşetle Burhan’ın şortunun ayak bileklerinin etrafında olduğunu fark ettim.

Kocaman, kalın ve büyük yarağı açıkta duruyor ve yukarı doğru yükseliyordu. Tarifi imkansız derecede büyüktü aleti… karımın narin elinin o koca yarağın etrafına sarıldığını görünce neredeyse çöküyordum.

Karım elindeki aleti büyük bir zevkle, huşu içinde sıvazladı. Parmakları komşumuzun etkileyici direğine yavaşça yukarı ve aşağı masaj yaptı. Adamın ağır görünen taşakları karımın narin elinin hareketleriyle yukarı ve aşağı hareket ediyordu. Küçük, ince parmaklarının yarağın kalın çevresini tamamen kuşatmasının hiçbir yolu yoktu.

Manzara karşısında ağzım dilim kurudu, gözlerim genişledi, dizlerim titredi. Daha ben ne yapacağımı düşünemeden, bir tepki vermeden önce Burhan bir anda patladı. Onun inanılmaz, koç yumurtası kadar büyük toplarının nabız gibi hareket ederek yukarıya çekildiğine tanık oldum.

Kalın tohum şelalesi o koca yarağın ucundaki delikten adeta fışkırarak boşalmaya başladı. Beyaz köpüklü spermler, olayı Burhan için tatmin edici bir orgazmla taçlandırmak için pompalamaya çalışan karımın elini kapladı.

Burhan, karımın dokunuşundan gelen inilti, zevkle kendinden geçmiş vaziyette, başını geriye yasladı. Duvarın arkasına eğildim, dinledim, sersemlemiştim. Karımın şaşkın sesini duydum,

“Vay canına Burhan, bu ne ya çok boşaldın. Nerede biriktirdin bu kadar spermi?”

. Bunlar benim büyük taşaklarımın imalatı…” Durdu, gülerek devam etti. “, bu harikaydı. Böyle bir şey yapmamızı ne kadar çok istediğimi bilemezsin.”sevgili komşum

karımın sesi gergindi, kafası karışıktı, burhan boşalmasına rağmen kule gibi dimdik duran sikinden gözünü ayıramıyordu.

“Bunu yaptığımıza inanamıyorum! kocam beni böyle görse ne derim ben mahvolurum!”

Burhan’ın sesi karıma beklediği güven duygusunu vermiş gibiydi. Geceliğini tekrar yukarıya çekip çıplaklığını örttüğünü görmeyi bekleyerek içeriye baktım.

Hayır, geceliğini çıkarıp atan karımı kucağına oturtmuştu Burhan, dudaklarını kemirircesine öpüyordu. Karım da büyük bir şehvetle ona karşılık veriyordu.

Karım adamın kucağında yükselerek alttan o odun parçası gibi yükselen erkekliğin üstüne oturmaya çalıştı. Dudaklarını ısırarak hedefi bulduğunda oturmaya başladı. İnlemelerini duyabiliyordum.

“Ohhh… Burhan… yaragın Canımı yakıyor. Çok büyük sikin… İkiye ayrılıyorum sanki… Çokk… Aahhh…” Burhan cevap bile vermedi karıma… Homurdanarak karımın koca memelerine yumulmuş, dudaklarıyla uçlarını ısıra ısıra emiyor, dilini dolaşırıyordu.

O koca kule az sonra karımın bacaklarının arasında kaybolmuş, amcığına gömülmüştü. Oturup kalkmaya başladı karım… Çok sürmeden feryat figan boşalmaya başladı. Burhan’ın kalın sikine geçirilmiş bir işkence mağduru gibi dakikalar boyu titreyerek, sarsılarak orgazm oldu.

Sonunda duruldu, yavaşça erkeğin kucağından kalktı. Amcığı sırılsıklam, dudakları genişlemiş vaziyetteydi. Gözleri yarı kapalı, eliyle amını okşayarak yatıştırmaya çalıştı bir müddet… Sonra eğilip yerden geceliğini aldı, üstüne geçirdi. Burhan oturduğu koltuktan kalkmadan seksi karımı izliyordu sikini sıvazlayarak…

“kocandan’dan korkma canım… Kocan senin yaramaz bir kız olmandan hoşlanıyor, . Yaptığımız şeyi sevecek.“ Karım sinirli bir şekilde görüş alanımdan çıktı ve kapıya doğru giderken,

“Umarım sen haklısındır…” dediğini duydum.

Evimize koşarak geri döndüm, oturma odamızdaki kanepeye neredeyse uçarak daldım. Umutsuzca kendime çeki düzen vermeye, olan bitenlerden pek sarsılmamış gibi görünmeye çalıştım. Hemen ardından sürgülü kapının yavaşça açıldığını duydum ve darmadağınık eşimin odaya girdiğini gördüm.

Saçları dağınıktı ve nefes alışverişleri hızlıydı. Geceliği kırış kırış bir haldeydi ve yüzünde beni görünce dehşete kapılmış bir ifade belirdi. Ayağa kalkıp yanına gittim. Karıma hiç bu kadar ilgi duymamıştım. Hiçbir şey söylemeden durdum. Onu kolundan tutup kanepeye attım,

“canım… Aşkım… Dur, bekle bak…“

“Kapa çeneni.” dedim sert bir sesle…

Geceliğinin eteğini kaldırmamla sırılsıklam ıslak kadınlığı açığa çıktı. Karımı ters çevirdim ve arkadan inanılmaz bir telaşla sertleşmiş sikimi bir hamlede amcığına gömdüm.

Onu hiç bu kadar sırılsıklam hissetmemiştim. Gerçekten az önce kocaman komşu yarağını içine almış olan amcığı genişlemiş bollaşmış ve acaip ıslaktı.

“Allah kahretsin . Bir sürtük gibi, bir orospu gibi davrandığında seni çok seviyorum aşkım…“ Kıçını daha önce hiç olmadığı kadar tokatladım. Yüksek sesle inledi,

“Ah! Ah hayır! hayatım Ben kötüydüm, çok üzgünüm!”

“Onun büyük yarağıyla oynamak ister misin, seni kirli küçük orospu? Söyle bana… Burhan’ın yarağını yemek ister misin tekrar?“

Kalçalarını yakaladım ve öfkeyle sikimi amına vurdurarak gidip gelmeye başladım.

“Ohhh! Hayır! Nasıl?” karım onu alırken yüzünü yastıklara gömdü. Az önce komşumuzun koynunda neler yaptığını bilmemden duyguları karma karışıktı. Fakat, zevk ve utanç birbirine geçmiş vaziyette olayın üstesinden geldi. Bu kez benimle sevişiyor, benim tatminim için uğraşıyordu. Hatırlayabildiğim kadarıyla onu hiç bu kadar azgın görmemiştim.

Karım benim sert hareketlerimle tekrar yükselmeye başladı. Zevk kasılmalarını, sikimi saran vajinasındaki isterik kasılmalarını hissedebiliyordum. Çok güçlü bir şekilde, neredeyse bağırarak başını kanepenin üstündeki yastıklara gömerek sarsıla sarsıla boşaldı.

Karımın orgazmını görmek benim kendi patlamama neden oldu ve ben de tohumumu onun içine olduğu gibi boşalttım, sırtına çöküp kaldım.

Yavaşça birbirimizden ayrıldık, nefes nefese, kan hücumuyla kırmızılaşmış yüzlerimizle…

Nefesi düzene girer girmez ona baktım,

“Bana ne olduğunu anlat. Bana her şeyi anlat.“ Oturdu, toplandı. Gergin ve garipti, hala ağır nefes alıyordu.

“Ben… İçeri girdim ve çoğunlukla mutfaktaydık.” Konuşurken kekeliyordu, “O… O, mutfakta bana çok fazla yakınlaşıyordu ve onu hissedebiliyordum. Heyecanlıydı. Etrafımda dolaşması, benimle ilgilenmesi, geceliğimin açıklığı…” Utanarak yüzünü elleriyle kapadı. Ellerini tutup çektim,

“Sorun değil bebeğim, duymak istiyorum. Söyle.“

“Fırının önündeyken arkamdan geldi ve göğüslerimle oynamaya başladı… Bu… Bir ateş kapladı içimi… Utanarak durmasını söyledim.” Sikim sertleşmeye başlamıştı anlattıklarıyla…

“O ne dedi? Bir şey söyledi mi?“

“O… Aah, sadece göğüslerimi çok beğendiğini, sevdiğini ve onları yeterince okşayamadığını söyledi…” Durakladı, o anı tekrar yaşıyordu sanki… Heyecan kaplamıştı o anı anlatırken…

“Yemekleri bitirdikten sonra kapağı kapattım ve birkaç dakika fırınla oyalandım. Döndüm ama ayrılmadan önce beni kucaklayıp oturma odasına çekti ve kanepeye oturttu.”

Derin bir şekilde kızardı, anlatırken koltuğunda titriyordu,

“O… Göğüslerimle oynamaya devam etti. Kocaman elleri vardı , parmaklarıyla memelerimi mıncıklayıp durdu. Orada öylece oturdum, karşı çıkamadım, donup kaldım.”

“Sonra..? Devam et aşkım… Sonra ne yaptı? Sen zevk almadın mı o memelerini okşarken?”

“Yani… Uçlarını parmaklarıyla ezip duruyordu. Zevk almamak, heyecan duymamak mümkün değil ki aşkım… Sonra… Bir saniye durdu ve bir anda şortunu aşağıya indirdi. O koca yarak dışarı fırladı.“

Açıklanmayacak şekilde tekrar sertleşmeye başladım. Karımın her cümlesine, her kelimesine asılı kaldım. Beynimde yankılanıyordu anlattıkları… Karımla komşumuz arasında yaşanan porno sahneleri gibi gözümün önünde canlanıyordu…

, gözlerini benimkinden kaçırdı,

“Bana hoşuma gidip gitmediğini sordu.” Boğazım aniden kurudu, heyecan içinde üsteledim,

“Devam et. Sen ne dedin?“

“… Ben… Ona sikinin bu kadar büyük olmasını merak ettiğimi çok hoşuma gitiğini ve bu yaşıma kadar böylesini görmediğimi söyledim.” Durakladı ve derin bir nefes aldı. “Elimi tuttu ve yavaşça sikine indirdi. Büyülenmiş gibiydim. Bana ne oldu bilmiyorum ama ben sadece… Bilmiyorum!”

“Tamam bebeğim… Peki, başka ne oldu?“ Dudağını ısırdı,

“Bana büyük yarağıyla oynamamı ve onu okşayarak boşaltmamı söyledi…” Durakladı ve devam etti, “Ben de öyle yaptım. Onu boşalttım”

“Ohh…” Ben cevap veremedim, nefessiz, soluksuz kalmıştım.

“Ah bebeğim ne yapıyoruz !? Bu çılgınca!“ Çığlık attı adeta, yüzünü şaşkınlıkla ellerine gömdü. Ben bacaklarını çekerek, ıslak amcığını ortaya çıkardım okşayarak karıma cevap verdim. Onu yavaşça kanepeye ittim ve erkekliğimi onun amının kıvrımlarına hizaladım, ve soktum benim döllerimle komşunun yaragı iyice genişlemiş vıcık vıcık olan amına bir kez daha zevkle boşaldım…hayatım hiç merak etme yaşanılacakları bundan sonra …

“Sen sonunda yaramaz bir kız oldun canım…bu olayların üzerinden hiç yorum ve muhabbet etmeden

Birkaç gün daha geçti eve geç geldim. Eve girdim ama arabasının ön tarafta olmasına rağmen karımı evin hiçbir yerinde bulamadım. Merak etmiştim. Telefonu çıkarıp bir mesaj gönderdim,

”Neredesin?“ Birkaç saniye geçti ve

”Yaramazlık yapıyorum ;)“ diye bir cevap aldım, mesajı gülen yüz göz kırpmasıyla kapattı.

Kan basıncım hemen yükseldi, Burhan’ın evine bakmaya çalıştım ama fazla bir şey göremedim.

”Ne yapıyorsun aşkım?“ diye yanıtladım.

Odanın etrafında dolaştım, bir dakika geçti ve sonra bir mesaj aldım.

Herhangi bir pornodan daha uyarıcı küçük bir telefon videosuydu. Eşim Burhan’ın büyük ve kalın aletini yukarıdan aşağıya öpüyor, dudaklarını yumruk gibi başının etrafına sarıyor ve mümkün olduğunca ağzına dolduruyordu.

Küçük elleri adamı zevkten havaya uçururken ağır toplarına masaj yapıyordu. Emzirmesinin sesleri beni kendimden geçirdi ve içgüdüsel olarak kanepeye çöküp kaldım. Telaşlı parmaklarımla fermuarımı açtım ve sikimi açığa çıkardım. Sevgili karım komşumuzun erkekliğinde ağzını ve dilini kullanıyordu.

Burhan’ın zevkten bayılan sesini kayıttan duydum,

”Mmm. Harikasın… Evet bebeğim… koca yarrağımı em bakayım…“

Burhan telefonunu önlerinde tutuyordu, ama gördüğüm tek şey, erkeğin büyük yarağı ve azgın karımın güzel yüzüydü. Karımın dudakları ve dili adamın sikini zevkle yalıyordu.

Bir an durdu karım, ıslak ağzıyla kameraya baktı ve şeytanca gülümsedi. Daha sonra erkeğin devasa sikinde dolaşan etli dudakları, aşağıdan yukarıya ıslak öpücükler kondurmaya başladı.

”Hassiktir… Ohh… Harikasın bebeğim… Dostum… komşuuuum … İzliyor musun? İyi bak… Bu senin karın . Hadi canım, kocana bu büyük yarağı ne kadar sevdiğini göster.“

Bir kıkırdama duydum ve video durdu.

Hemen tekrar oynattım ve patlamadan önce ikinci izlemeye sadece birkaç saniye dayanabildim. Kendimi tutamadım artık, oturduğum yerde fışkırmaya başladım. Boşalmam bitince tekrar telefona sarıldım,

”Seni görmem gerek.“ Ona acilen, çılgınca mesajlar attım. Birkaç dakika sonra bir cevap,

”Birazdan evde olacağım hayatım… Bu aygırı iyice boşaltmadan bırakmaz beni.“

Kanepeye doğru eğildim, tuhaf bir rahatlama dalgası kaplamıştı beni, neredeyse bir anlık transa girmiş gibi hissediyordum. Boşalmanın verdiği rehavetle tam bir uykuya sürüklenmek üzereyken komşumuzun tarafındaki sürme kapı açıldı.

karım içeri girdi, darmadağınıktı yine… Aslında okulda çalışırken giydiği elbiseydi üzerindeki, ama düğmeleri kopmuş, yakasına ruj bulaşmıştı.

Aşağıya baktı ve benim az önce boşalan sikimi gördü, yumuşamıştı, bacaklarımın arasından sarkıyordu. Gülümsedi.

“Yani… Sanırım videoyu beğendin aşkım, öyle mi?”

Ona baktım, ama cevap veremedim. Sadece başımı sallayabildim.

Tekrar gülümsedi, kıkırdayarak,

“Dişlerimi fırçalamam lazım bebeğim… O kadar çok boşaldı ki azgın köpek…”

Karım güzel kıçını sallaya sallaya merdivenlerden yukarı çıkarken arkasından baktım.

Bunun olacağını hissediyor ve bekliyordum. Ve ertesi Pazar günü kaçınılmaz olarak beklenen oldu. Karım ve komşumuz her zaman olduğu gibi bizim havuzun etrafında çıplak vaziyetteydi. Suya girip çıkıyorlardı, öpüşüyorlardı, sevişiyorlardı.

Mayosu olmayan ve havuzun etrafında çıplak dolaşan Burhan’ın büyük yarağı tamamen gözümün önündeydi. Eşim bütün öğleden sonra koca yaraklı komşumuzla benim yanımda oynaştı. Bazen havuz sandalyelerinden birine oturduğumda o da oturup erotik gevşemenin keyfi içinde benimle flört ediyordu.

Hepimiz içiyorduk, Burhan’ın hazırladığı ünlü kokteyl kadehleri ağır bir şekilde tüketiliyordu. İnanılmaz derecede tuhaf bir öğleden sonraydı. Ama neredeyse tüm bu zaman boyunca taş gibi sertleşmiş durumdaydım. Özellikle de ikisinin sessizce su yüzeyinin altında birbirleriyle oynadığını fark ettiğimde… Az bile söylemiştim, gerçeküstü bir Pazar öğleden sonraydı.

Aniden uyandım. Geceydi, şezlongta sızıp kalmışım. Verandaya bakıp ortalıkta kimseyi göremeyince içimi merak kapladı. Garip bir duyguyla ayağa kalktım. Sersem gibiydim, gündüz içtiğim bolca alkol hala sistemimde dolaşıyordu. İlk başta büyük bir sessizlik vardı, ama bu sessizlik uzak bir inilti tarafından bölündü.

Duyduğum inilti uzak ve boğuktu, ama eşime ait olduğunu anladığımda korku sardı içimi… Panikledim, sesin nereden geldiğini bilmiyordum. Evin içine koştum, etrafıma baktım. Oturma odasında değildi.

Merdivenleri uçarcasına çıkarak yatak odamıza daldım. Orada da değildi, neden olsun ki? Bir an durdum, merak ve korku duygusu içimi kemiriyordu. Tam da ayrılmak için döndüğümde onları gördüm.

Bizim yatak odası karanlıktı, ama Burhan’ın karşıdaki yatak odası parlayan ışık altında ayna gibi görünüyordu. Oradaydı karım… İkisi de çırılçıplaktı. Karım adamın yatağındaydı, dört ayak üzerine yayılmıştı. Zevkle inlediğini görebiliyordum kafasını geri atarak…

Burhan onu arkadan becermek için yaklaşmıştı. Karımın büyük göğüsleri ileri geri sallanan iki top gibiydi. Arkadan karıma bindirmeleri oldukça güçlüydü ve o kalınlığını ezbere bildiğim yarağıyla karımın amına girip çıkarken kürek gibi elleri ince belini sıkıca tutuyordu. Her ikisinin bedeninde, neredeyse saatlerce çiftleşiyormuş gibi net bir ter parlaklığı vardı.

Yatağımızın kenarına çöktüm. Derin bir ürperiş bir anda vücudumu sardı. İçimde dönüp duran duyguların kokteyli eziciydi. Erotizm, utanç, tahrik, heyecan, alçalma, küçülme… Ama hepsine hakim olan şey korkunç bir cinsel uyarılmaydı. Sikimi açığa çıkardım, ancak fiziksel provokasyon olmadan bile patlamaya yakın olduğum için ona dokunmaya cesaret edemedim.

Karımı daha önce hiç böyle görmemiştim, daha önce hiç böyle şehvetle bağırdığını duymamıştım. Aramızdaki iki cam bölmeyi bile aşıp gelen zevk iniltileri inanılmazdı. Karım adamın seks oyuncağı gibi parmaklarıyla çarşafı kavramış sürekli inliyordu. Adam kalın yarağıyla vajinasına her daldığında deli gibi çığlık atıyordu.

O anda, Burhan’ın benim hiç yapamadığım kadar karımın kadınlığının hiç ulaşamadığım alanlarına daldığını biliyordum. Vajinal sinir uçlarını serbest bırakma zevkine ulaştığını biliyordum.

Aniden onları izlerken ağzımın tamamen açık olduğunu fark ettim. Burhan uzandığında dehşet içinde onlara baktım. Karımın göğüslerini tutarak sikerken şişe geçirir gibi kendine çekiyordu bedenini…

“Oh bebeğim, sikimi seviyor musun?“ dedi Burhan. Onları zar zor duyabiliyordum, ama dudaklarının hareketleri sesin zayıf geldiği anlarda konuşmalarını anlamamı sağladı.

“Ahh… Evet… Onu seviyorum. Çok seviyorum. İstiyorum.” Karım inleyerek yanıtladı adamı…

Yavaşladı sonra, karımı belinden çekip onu yatağında döndürdü, sırtüstü yatırdı. Önü, kadınlığı şişmiş, kabarmış ve sırılsıklam görünüyordu. Erkeğin organı, karımın içinden fışkıran gerçek dışı miktardaki zevk kremiyle kaplanmıştı.

Sikinin gövdesi boyunca neredeyse dolu dolu bembeyaz bir köpük görüntüsü vardı. karımın bana bu kadar kadınlık özünü verdiğini daha önce hiç görmemiştim. Aldığı zevkin derecesini anlayabiliyordum.

Eğildi ve karımın göğüslerini ve sonra dudaklarını öptü. Kasıklarındaki devini bir kez daha karımın cinsel organına hizaladı, yavaşça kendini içine itti. Kalın sikinin gövdesinin karımın amcığını ikiye yarmasıyla büyülenmiş vaziyetteydim. Adama karşı bir hayranlık uyandı içimde…

Karımın sırılsıklam kalçalarının etini esnetiyor ve kucaklıyor, asla bırakmıyordu.karımın zevk kaynağı am dudakları adamın kalın sikinin etrafını sımsıkı sarmış vaziyetteydi.

Bacaklarını kaldırdı karım, yüksek sesle inledi, güzel ayakları adam içine girerken havada kasıldı. Onu bir kez daha pompalamaya başladığında narin ayak parmaklarının kıvrıldığını izledim.

Büyük taşakları, karım onu içine alırken dolgun kıçının minik deliğine tokat atmaya başladı. Kollarını erkeğin boynuna sardı, kendine çekip yapıştıkça göğüsleri birbirine yapıştı. Karımın iri memeleri adamın geniş göğsünde eziliyordu.

Odanın karanlığında yüksek sesle çalan telefonum şaşırdım. Her nasılsa, karım arıyordu.

Cevap verirken titriyordum, “Merhaba?” Salak gibiydim. Karşımda sevişen çifte baktım. Telefon karımın elinde bile değildi. Yakında, yastıkların altında bir yerde olduğunu ve çağrının yanlışlıkla temas sonucu olduğunu fark ettim.

Çiftleşmelerinin şu anki net sesleri rahatsız ediciydi. Zevk çığlıklarını duymak beni derinden sarstı. Telefonu hoparlöre ayarladım, yenilgi içinde yan tarafıma fırlattım.

“Bana o kocaman yarağını ver Burhan! Ben onu seviyorum! Sik beni… O koca yarağınla sik beni…“ İnliyordu durmadan, sarhoş edici, gerçeküstü inlemeler…

“Ben de bu sıkı amcığı çok seviyorum bebeğim… Kadınım, sen dünyadaki en seksi şeysin. Kocan sikemiyor seni yavrum… Benim gibi sikemiyor. Senin hak ettiğin gibi sikemiyor seni… Ohhh… Doyuramıyor seni…” Karımın içine yarağını iterken ayı gibi homurdandı.

karımın inlemeleri ve yatağın bitmek bilmeyen gıcırtısı, bellerinde güçlü bir şeye, çok yoğun bir orgazmın demlenmesine yol açıyordu.

“Oh! Oh! Oh Sik beni! Burhan! Yine yapacaksın… Ben, ben… Ben yine geliyorumm !!“

İnilltileri vahşi bir hayvan gibi ilkeldi. Bacakları adamın belinin etrafına sarılmış, ayak parmakları kıvrılmış ve aşağı doğru kilitlenmiş gibiydi. Tam Görebiliyordum. Vücudu, hayatının en güçlü orgazmı onun bedenini sardığında sarsıntılarla patladı.

Burhan kükredi, cinsel zirveye o da katıldı,

“Ohhh… yavrum… Senin bu evli amcığına döllerimi boşaltacağım! Aaahhh… Kocan sana hiç bu kadar boşalmayacak bebeğim benim… Oohhhh…”

Adamın büyük taşakları boşaldı, karımın istekli amına olması gerektiği kadar büyük bir tohum yükü indirdi.

Tutkuyla kucaklaştılar ve öpüştüler. Sonunda yuvarlandılar ve birbirlerinin yanına uzandılar. Burhan’ın organı şimdi bacak arası boyunca gevşek ve geniş uzanıyordu.

Eşim ağır ağır nefes alıyordu ve ben onu kadınlığının hala titrediğini, bacaklarının kasıldığını gördüm. Elini karnına dayadı, kıkırdayarak, geniş ve mutlu bir vaziyette gülümsedi. Burhan karımın çıplaklığına hayran hayran bakarak,

“Sanırım evli kadını sikme fantezimi biraz uzattım. Nasıl buldun peki tarzımı? Beğendin mi?“ Karım, cinsel rahatlamanın verdiği rehavetle gevşek bir şekilde güldü,

“Bunun gibi mi? Bir erkeği böyle boşaltabileceğimi bile bilmiyordum… Bu büyük yaraktan yeterince yararlanacağımı sanmıyorum. Doyamıyorum senin sikine ben…”

Elini adamın erkekliğine koydu, dinlenirlerken sikinin gövdesini parmaklarıyla, nazikçe okşadı.

Adam karıma gülümsedi, üzerine eğildi ve onu tekrar dudaklarından öpmeye başladı,

“Bu yüzden komşuyuz bebeğim. Seni durmadan sikeceğim . Şimdi …“ Sonra durakladı, karımı çevirerek kıçını tokatladı.

“Ama şimdi kocana geri dönmelisin. ”

Benden bahsediyorlardı. Boynuzlu kocadan… Aşağıya, kasıklarıma baktığımda istemsizce boşaldığımı fark ettim. Her yeri batırmıştım, spermlerim komşumun yatak odasından gelen ışıkta parlıyordu.

Karıcığımın sikildiği o bol ışıklı yatak odası, dev ekranda bir porno film izler gibi tahrik etmiş, bitirmişti beni… Hele o porno oyuncusunun benim karım olması harika bir histi doğrusu…

Zorlukla kalktım, dizlerime inmiş pantolonumu da çıkarıp soyundum. Kalkıp ışığı yaktım, yatak odam aydınlandı. Pencerenin önüne geldiğimde beni fark ettiler. Elimi salladım…

bana baktılar.’ Karım Komşum, ve Ben’ ….Hayat bu nelere gebe olduğunu bilemiyorum..!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir