Köyde Annemi Siktim 5 ci bölüm

Köyde Annemi Siktim 5 ci bölüm
Köyde Annemi Siktim 5 ci bölüm

Annemle yatağa uzanıp birbirimizi okşayarak öpüştük bir süre. Daha sonra “bak sana ne öğreteceğim” diyerek doğruldum annem merakla beni izliyordu. Direk 69 pozisyonu aldım ve anneme “sen benim sikimi yalarken bende amını yalayacağım. Çok zevkli olacak” dedim annem tamam gibisinden başını salladı. Üstüne ters olarak uzanıp pozisyonumu aldım ve bacak arasına başımı gömdüm. Annem birkaç kez sikimi taşaklarımı sıvazlayıp sonra yavaşa yavaş sikimi yalamaya başladı. Annemin amını şapur şupur yalıyordum. Yaladıkça annemde benim sikimi daha bir iştahla somuruyordu. 5 dakika kadar birbirimizi yaladık. Annem boşalmaya başladı. O boşaldıkça ben ağzıma dolan zevk sularını iştahla emdim. Annemin amını yalamayı bırakıp üzerinden kalktım ve göğsünün üzerine uzanarak sikim tam ağzının hizasına getirdim. Sikimi tutarak ağzına yaklaştırdım annem olayı anlamış sikimi emmeye başlamıştı. Üzerine ağırlığımı vermemek için dizlerimin üzerinde duruyordum ve annemin iştahla sikimi yalamasına dayanamayarak dolum noktasına ulaştım. Boşalacağım zaman bende sikimi iyice annemin ağzına iteledim ve kasılarak boşalmaya başladım. Annem önce paniğe kapılıp ve yapacağını bilmediğinden döller ağzından taşmaya başladı ama “aşkım yut döllerimi. Oğlunun döllerini iç aşkım benim” diye söyleyince pek istemese de döllerimi yutmak zorunda kaldı. Boşalmam bitince üzerinden kalkıp yanına yattım ve elimi amına atıp deliğini parmaklamaya ve annemi izlemeye başladım. “Nasıl güzelmiydi bu yaptıklarımız” dedim sadece gülümsedi. “ne o gitti mi gitmedi mi hoşuna” “illa sölemem mi lazım” “evet” “he getti ya” “tamam o zaman sıra şu güzel götü sikmeye geldi” diyerek doğruldum ve mutfağa doğru gittim. Annem arkamdan “nere gidiyon” diye sesledi ama cevap vermedim. Hemen çay bardağına biraz zeytin yağı koyup geri geldim yatağa.

Annemi “hadi aşkım dön bakalım” diyerek ters döndürdüm ve domalma pozisyonuna getirdim. Yağı dökmeden önce ellerimle göt yanaklarını araladım ve hafif kıllı göt deliğini dillemeye başladım. Ben dilledikçe annem kendini geriye veriyordu. Deliğini yalarken elimin birisi ile de amını okşamaya başladım. Bir yandan göt deliğini yalarken bir yandan da amını sert hareketlerle okşamaya başladım. Annemin inlemeleri artmıştı. On dakika falan yalamışımdır annemin göt deliğini. Daha sonra bardağa parmağımı sokup hafifçe deliğine sürdüm ve parmağımı göt deliğine iteledim. Annemin deliği Neriman’ın deliğine göre daha genişti. Parmağım daha rahat girip çıkıyordu. Daha sonra bardağı alıp annemin götünün üzerine dikkatle yavaş yavaş döküp bir yandan da sıvazlayarak yağı tüm götüne yaymaya başladım. Annemin götü yağdan parıldıyordu. Eminim o ne yapmaya çalıştığımı anlamaya çalışıyordu. Annemin kabalarına şöyle geri çekilip bir baktım harika görünüyorlardı. Bardaktan bir miktar yağı elime döküp sikimi sıvazlayarak yağladım. Biraz daha alıp annemin göt deliği çevresine sürdüm.

Daha sonra sikimi göt deliğine hizalayıp bastırdım. Annemden “ayhhhh” sesi geldi. Sikimin başı annemin götüne gömülmüştü. Öylece kaldım ve “anne zoru bitti şimdi kendini kasma yavaş yavaş gireceğim” dedim. “oğlum çok acıdı valla” “anne sen kasma kendini bak alışacaksın” dedikten sonra bir kez daha yükledim. Ama yüklenmemle annemin dibini bulmuştum, sikim köküne kadar annemin götüne gömülmüştü. Tabi o sıra da annemin attığı çığlığı söylememe gerek yok. “tamam annem bitti artık acı geçecek. Sakin ol tamam mı” “sakin olcam da dağıttı içimi oğlum sikin” “bak biraz böyle bekleyelim hatta sen kendini iyi hissedince kendin hareket ettir içinde sikimi” “tamam ayhh tamammm” dedi. Ellerimle annemin sırtını kalçalarını okşayarak bir süre bekledim. Annemin acısı geçmeye başlamış olacak ki yavaş yavaş hareket etmeye başladı. Ama hareketleri öyle çok değildi. 1 – 2 santim kendini geri çekip tekrar itiyordu. Bende onu rahatlatmak ve zevk vermek için “ohhhh işte böyle annem. Çok iyisin aşkım. Ohhhh devam et. Siktir götünü bana. Ohhhhh annemmmmm ohhhh işte götünü sikiyorum. Ohhhh bakire götünü sikiyorum ohhhh. Annem benim kendini bana siktiren annem, karım, kancığım ohhhhhh” diye söylenmeye başladım. Annem de kendini daha seri hareketlendirmeye başlamıştı. Sanırım artık acı çekmek yerine zevk almaya başlamıştı. Beline sarılıp hareketlerin kontrolünü ele aldım ve artık normal bir şekilde annemin götüne girip çıkmaya başladım. Annemin iri götüne kasıklarım her çarptığında yağında etkisiyle hoşa giden bir şak sesi yankılanıyordu oda içerisinde. Annem de artık götten sikilmeye alışmış “ımhhh ımhhh” sesleri çıkarmaya başlamıştı. “gördün mü anne götten sikilmek güzelmiymiş yoksa kötü mü” oğlum başta çok acıdı emme şimdi iyi” “bundan sonraki sikişlerde çok zevk alacaksın emin ol” “ımhhh inşallah oğlum ama hala acıyo” annemi keyifle götünden sikmeye devam ettim. Götüne kökledikçe artık kendimden geçmeye başlamıştım. “offf anne senin tazecik götünü sikmek acayip zevkli bir şey” “ayhhhh ımhhh ımhhh onu sen bi de bana sor” “biliyom acıyordur ama bak ilerde çok hoşuna gidecek”

Seri şekilde köklüyordum annemin götüne. Artık annem de iyice alışmış zevklenmeye başlamıştı. Bende götünü sikerken elimin birisini amcığına atıp bızırını okşamaya başladım. Okşamalarımın da ektisiyle iyice gevşeyen ve zevke gelen annem “ohhhh devam et ohhhh çok iyi sik ananı. Sik götümü. Ohhhh dağıttın dağıttın götümü ohhhh. Sert sik daha serttttt. Dağıt ananın amını götünü. Harikaaaa ohhhh oğlum benim” diye söyleniyordu. Bende “annem sikmezmiyim hiç bu götü ohhh tazecik götü var annemin ohhhh kız gibisin sen aşkım. Harikasın senin amını götünü sikmeye doyamıyorum ben ohhhh” diye karşılık veriyordum. Annem “sik daha sert sik beni. Ananı doyur yarağa ohhhhh oğlummmm” diyerek boşalmaya başladı. Bende götünün darlığına daha fazla dayanamadım ve son hamle ile götünün derinliklerine döllerimi attırmaya başladım. Üzerime öyle bir yığıldım ki abanmamın etkisiyle annem domaldığı yerden yatağa yığıldı kaldı. Hem ağırlığımın hemde bitkinliğin etkisi vardı bunda. Bir iki dakika öylece kaldım üzerinde. Daha sonra doğrulup götünden çıktım. Sikimi temizlemek için lavaboya gittim. Sikimi tuvalet kağıdı ile silip yıkayıp geri geldim odaya. Annem uzandığı yerde öylece yatıyordu.

Yanına uzanıp “nasıldı hayatım” “güzeldi oğlum” “zevk alacaksın demiştim sana” “evet değişik bir şey oluyo insanda” “hoşlandığına sevindim annem” “sen sevdikten sona bende severin oğlummm” “annem benim canım annem. İnan senin amını da götünü de sikmek çok zevkliydi” “hımmm daha çok zevk verenler olmuştur” “anne girme yine Neriman meselesine. Bak Neriman hoşuma gidiyor tamam mı, onunla evlenmekte istiyorum ama senin yerin başka onun yeri başka” “iyi tamam tamam demem daha” “nazlanma hemen. Ben seni çok seviyorum ve amına da götüne de bayılıyorum” “hııııı bak sennn” “evet yalan mı söylüyorum zannediyorsun” “ne bilen” “yalan varsa eşek tepsin” dedim sırıtarak. Bu söz onun da yüzünü güldürmüştü. “sen çok kıskanıyorsun onu ama ilerde çok iyi gelin kaynana olacaksınız. Hattaaa” “eee dahası ne” “gün gelecek evlenmeden ikinizi aynı yatakta sikmeye başlayacam” “yuh gari” “görürsün bak. İki sevdiğim kadın kollarımda sırayla yarağımı yiyecekler hem de mutlu bir şekilde” “çok emin sölüyon da bakam Neriman’a nasıl anlatcen” “neyi” “benle sikiştiğini” “ooo o iş kolay hatta biliyor” “annem olduğu yerden hızlı bir şekilde doğruldu kalktı heyecanla “nasıl yani” “bugün senle salonda sikişirken bize gelmiş camdan görmüş olanları” “eee yandık biz oğlum. Baban öldürür bizi” “nedenmiş” “oğlum sen kendindemin az önce demedin mi biliyo görmüş diye” “olsun” “bak hala olsun diyo” “oğlum ne diyecez millete” “anne bi sakin ol. Neriman salak mı birisine olanları anlatsın. Ya benim onu siktiğimi millet duyarsa. Sen merak etme yarına o işi halledeceğim ben” “sen bilirsin oğlum da ben korkuyon” “korkma sen” diyerek elinden tutup yatağa çekmeye çalıştım. “dur bi temizlenen gelen ben” diyerek lavaboya gitti.

Annem temizlenip geldiğinde bile hala endişeliydi. “anne sen merak etme ben bakkaldan gelirken konuştum onunla. Az çok bir şeyler anlattım ikna ettim. Yarın buraya gelince iyice ikna ederim ben onu” “tamam oğlum aman ne et tut bu işi hallet” “meraklanma sen sultanım” dedim ve elinden çekip yatağa devirdim onu. Kollarımın arasında çıplak bedenini sarıp sarmaladım. Yüzüne bakıp “annem benim. Seks ilahem. Sana tapıyorum ben” “onla ne biçim söz” “sana tanrıçam diyorum” “aboooo günah oğlum” “günahsa bana olsun seviyorum seni, tapıyorum sana. Sen mükemmel bir kadınsın” “essah mı diyon” “neden yalan söyleyeyim gerçek harika bir kadınsın annem. Seni sabahlardan akşama akşamdan sabaha siksem bıkmam. Seks ilahem benim. Aşkım bir tanem canım karıcığım” “hımmm şımarttın len beni” elimle kalçasına bi şaplak atıp “senin gibi bir kadın şımartılmayı hakkediyor kadınım benim” diyerek kalçasını yoğurmaya başladım.

Uzun süre öpüştük annemle. Annem “bi yıkansam mı ben her yerlerim yağ oldu” “bırak anne böyle kalsın sabah çarşafı değiştirirsin” “ne bilen rahat edemedim ben böle” “sen bilirsin hadi beraber yıkanalım o zaman” dedim ve birlikte banyoya girdik. Annemle sarmaş dolaş öpüşe koklaşa güzelce yıkandık. Elime lifi alıp annemin en ücra köşesine kadar her yerini sabunladım yıkadım yine aynı şekilde annem de beni yıkadı. Duştan havlularımıza bürünüp çıktık ve birbirimize sarılarak çırılçıplak uyuduk. O kadar yorgunmuşum ki sabahın nasıl olduğunu anlamadım. Annem “hadi uykucu kalk bakam gahvaltı hazır” diye seslenmesi ile yavaşça yataktan doğruldum.

Annem başucumda kırmızı yazması ve bizim basma diye tabir ettiğimiz kumaştan giydiği kahverengi desenli siyah boydan boya bir elbise ile duruyordu. Elimi eteğinin altına doğru attım. Bacakları çıplaktı. Şöyle bir eteği havalandırdığımda sadece siyah bir külot giydiğini farkettim. Annem benim bu hareketime karşılık “len hadi kalk gari aklın fikrin oynaşta senin, garnım acıktı hadi serdim ben sofrayı” dedi. “tamam tamam sultanım kızma hemen ama akşam da dediğim gibi ben seninle oynaşmaktan sikişmekten bıkmam” dedim ve gülümseyerek lavaboya doğru gittim.

Hemen üzerime bir eşofman ve tişört giydim ve salona gelip sofraya oturdum. Annemle güzel bir kahvaltı yaptık. Annem sofrayı kaldırıp mutfağa geçti bende dışarıya çıktım ve orada oturup avluya boş boş bakıyordum. Ne kadar oturdum bilmiyorum ama öğleye doğru babamın telefonu geldi. Akşama geleceğini söylüyordu. Aslında keyfim kaçmıştı akşama geleceğim demesine ama Neriman olayını da halletmem lazımdı. Anneme durumu anlattım. Annem “ben o zaman içerleri bi elden geçirem oğlum bir terslik olmasın” dedi, bende “tamam anne sen işine bak dedim” annemle konuştuktan sonra tam ben avluya çıkarken Neriman kapıdan içeri doğru giriyordu. Başını öne eğerek yanıma kadar geldi. “meraba” dedi öylece yüzüne ilgisiz bir şekilde bakıp “merhaba hoş geldin” dedim, “ne o öyle gızgınmısın bana halbuki gızgın olması gereken benim” “neden sen olacakmışsın” “neden olcek gördüklerimden” “kızım sana anlattım ama anlamak istemiyorsun. Kaç kere söyleyeceğim yengeni kötü yola düşmüş diye duysan daha mı iyi olurdu. Hem belki o zaman benimle tanışamazdın bile. Ya annem ile iş gördüğü adamı öldürürdüm hapiste olurdum yada babam öldürse köye hiç gelmezdim” “Allah gorusun” “Allah korusun ya, ama hiç bunları düşünmüyorsun” “ne bilen dicek bişey bulamıyon” “saçmalıyorsun Neriman. Senden o kadar hoşlanmıştım ki tüm bunları tek tek anlatacaktım. Akşam annemle seni istetmekten konuşuyorduk, bugün babam gelecek seni isteyecekler ama sen nelerle uğraşıyorsun” “abooooo sahi mi diyon” “gerçek diyorum bugün olmazsa yarına ama kesin söz koyacaklardı” “çok ama çok özür diliyon senden biliyon öyle gızgınlıkla işte seni sevdiğimden değişik değişik tavırla ettim sana” “tamam tamam. Gel içeri de annemle konuşalım bu meseleleri” Neriman tamam gibisinden başını salladı. Birlikte salona geçtik. Annem kendi odalarından çıkıp neriman’ı görünce önce telaşlandı sonra da başını eğip “hoş geldin kızım” dedi Neriman keyifli ve güler yüzlü “hoşbuldum yenge” dedi. Kısaca hep birlikte olayları konuştuk ve en son ölene kadar bu sırrı saklayacağımıza bir birimize söz verdik. Tabi annem Neriman’a “gızım abam evde mi onla bişey gonuşcan” deyince Neriman’ın yüzü pes pembe oldu. “evde yenge oturup duruyodu” diyebildi. “utanma gızım madem seviyonuz birbiriniz alcem seni oğluma” deyince Neriman kalkıp annemin elini öptü. Her şey şimdilik tatlıya bağlanmıştı. Annem halamlara giderken ben de Neriman ile kanepe de oynaşmaya başladım. “yapma ne olur gurban olem yapma” dedi “neden kız” “şey ben adet günümdeyinde” “hadiiii olsun bu öpüşmeye engel değil ki” “ne bilen canın şey çeker felan diye söliyim dedim” “canımsın yaaaa. Kız hakikatten çok seviyorum seni. Annem ile aramızdaki olayı da anlayışla karşıladın. Söz veriyorum hiç üzmeyeceğim seni. Canım benim” diyerek sarıldım ona. O günü öyle oynaşa koklaşa geçirdik. Bir ara Neriman “biz evlenince annenle sen şey etcen mi” dedi bende “ne etcem mi” “şey işte o işi” “ederim neden etmeyeyim. Ama seni de mahrum bırakmam hatta birlikte fantezi bile yaparız” dedim. “olmaz öyle hepimiz ben yapamam” “neden” “utanırım da ondan” “kız fantezilerde utanılmaz. Ben sana hiç öyle zevkli olmayacak bir şey teklif edermiyim” “etmezsin de utanırım işte annenden” “kız o senden sende ondan utanırsın ama ben ikinize keyifle sikerim” “abooo bak sen şuna” “bak sen bana. Olmaz mı” “ne bilem olur mu ki” “olur olur hem de çok iyi olur. Sözü keselim bi hele denemesini bile yaparız” dediğimde Neriman yine utanarak başını aşağıya eğdi. Elimle çenesinden tutup “sen merak etme aşkım kalbim sana ait ama annemi de sikimden mahrum bırakamam. İkinize de yeterim ben” “sen öyle diyosan öyle olsun” “canım aşkım benim” “sende benim canım aşkımsın”. Yine dudaklarımız deli gibi birbirine kenetlendi. Uzun uzun öpüştük. Ta ki annemle halamın seslerini duyana kadar.

Annemle halam salona girdiklerinde biz ayrı ayrı kanepelerde oturuyormuş gibi yapıyorduk. Halam içeri girince kalkıp hemen elini öptüm. Gülümseyerek bana bakıp “hayırlı olsun bakam gari” “sağol hala Allah razı olsun rıza gösterdiğin için” “len ben sana gızımı vermicem de kime vercem. Allah mesut etsin inşallah” hep birlikte amin dedik. Halamlar gitti ve bizde annemle babamın gelişini bekledik.

Akşam babam geldiğinde annem durumu bir şekilde ben yanlarında değilken anlatmış babam da bana seslendi “buyur baba” “gel bakalım oğlum. Otur şöyle yanıma” yanına oturup yüzüne baktım. “ne diyem gözlerim doldu oğlum bu günleri görcemi bilmezdim Allah hayırlısını nasip etsin. Mutlu olun inşallah” “sağol baba teşekkürler” “eee akşama gidip bu işi bitirem gari” “peki babacığım”

Akşam halamlara gittiğimizde çok heyecanlıydım. Büyükler bir odaya geçerken ben Neriman ve arkadaşlarının bulunduğu bir odaya geçtim. Odada tek erkeğin ben olması bende biraz sıkıntı yapmıştı. Zaten odadaki tüm gözler benim üzerimde ve fısıltı ile konuşuluyordu. Neriman’a yakın oturan ve aşırı süslü püslü 2 kız hemen dikkatimi çekmişti. Zira odada bulunan diğer kızlar onlara baktığımda bakışlarını benden kaçırırken o ikisi bana beni yiyecekmiş gibi bakıyordu. En sonunda dayanamayıp bir fırsatını yakalayıp Neriman’a sorduğumda onların iki yakın arkadaşı Ayşe ve Türkan olduğunu öğrendim. İki kız da o kadar isterik davranıyorlardı ki bu kızlar köyde birileriyle sikişmemişse ben de mal oğlu maldım yani. Ben sıkıntıdan odada tam patlayacak duruma gelmişken bizleri salona davet ettiler. Herkes hayırlı olsun dedikten sonra sıra ile büyüklerin elleri öpüldü. Neriman’la aramızda söz kesilmişti. Komşular falan dağılınca evde annem, babam, halam, enişte, babaannem, Neriman ve ben kaldım. Aslınca kalabalık dağılınca ben de biraz rahatlamıştım. Evde sanki herkes bana sırıtarak bakıyormuş gibi geliyordu bana. Haftaya aramızda yüzük takılacaktı, küçük nişan derler bizim burada öyle çok cafcaflı bir şey olmaz ama işte akrabalar komşular bulunur lokumlar çerezler yenir ve söz yüzükleri takılır falan filan işleri işte. Düğün içinse 3 sene sonrası verişmişti. Benim okulun bittiği zaman yapılacaktı yani.

Aslında bir hafta babamın köyde kalması, Neriman ile sık sık bir araya gelmemize rağmen hep yakınımızda birilerinin bulunması benim azgınlığımı tavan yaptırmıştı. Alışverişlerde bile halam olmazsa arkadaşları Türkan ve Ayşe oluyor, bir fırsatını denk getiremiyordum Neriman’la baş başa kalmanın. Neyse hafta da çabuk bitti ve nişan koyma günü geldi çattı.

Kadınlar, kızlar kendi arasında eğlenirken ben erkeklerin arasında öyle saf saf oturdum bir süre. Bir ara dışarı sigara içmeye çıktım. Köşe başında sigaramı yakmış tüttürürken Türkan çıkıp geldi. “Ooooo enişte öyle tek başına içmek yok bir dal da bana ver bakalım” dedi, bu kız tam kaşar denilecek tipten bir kızdı. Utanma arlanma çekinme hiçbir duygu yoktu kızda. Hiç ses etmeden cebimden bir sigara da ona uzattım ve sigarasını yaktım. “Eee anlat bakalım enişte heyecan var mı” “var biraz” “eee olcek tabi o kadar” gülümsedim o sözüne ve o yine devam etti “ama şaştım doğrusu” “neden” “senin gibi mektep gören birisi neden Neriman ile nişanlanıyor ona şaştım” “neden sevemez miyim” “yooook seversin ama ne bilen Neriman işte saftır biraz. Sıradan köylü kızı. Yarın yanına yakıştırabilcen mi” “ooo hemde nasıl yakıştırırım sen gör” “ne bilen öyle diyosan öyledir” “halbuki sen Neriman ile iyi arkadaşsın, neyini beğenmiyorsun ki onun” “beğenmiyor değilim iyi arkadaşım ama bir sana bak bir ona” “allah allah ne olmuş ki” “senin davranış tarzın giyimin tam şehirli bizim Neriman ise köylü” “olsun bende köylüyüm” “anlatamıyom ben neyse boşver” “tamam bakalım boşverelim” o sırada yanıma kadar sokuldu Türkan. Dip dibe oturuyorduk. Onun bana karşı bakışlarına fazla dayanamadım ve sonunda “neden öyle bakıyorsun bana” dedim “bilmem yakışıklı adamsın ondandır” “hadi canım sende kara yağız biriyim işte” “yok yok tipin sağlam” “ o kadar yani” “he ya o kadar” “iyi bakalım” “peki ben nasılım” “eh işte güzel kızsın” “neden ehh işte dedin” “ne bileyim bir kızla içli dışlı olmadan nasıl olduğunu anlamak pek mümkün değil bana göre” “hıııı nasıl yani” “mesela dicem ama boşver salla şimdi” “yok yok merak ettim” “ya işte bir kızın bence teni tenine değmeden güzelliği hoşluğu anlaşılmaz” “oooo enişte sen bana mı asılıyon” “hayır sordun söyledim” “peki bak bakalım ben sıcak ve hoşmuyum” diyerek dudaklarını bana doğru yaklaştırdı. Türkan tam da Neriman’ın anlattığı gibi kaşarın önde gideniydi besbelli. Dudaklarına yapıştığım gibi delice öpmeye başladım. O ise karşılıksız kalmıyor alt dudağımı ısıra ısıra emiyordu. Elimi eteğinin altına attığımda çırılçıplak bacaklarından amına kadar kolayca geldim. Bir iki dakika öpüşürken amını da elimle yoğurdum bir güzel. Amı o kadar ıslanmıştı ki külotu sırılsıklamdı zaten. Öpüşme faslından sonra yine yanıma oturdu. “eeee şimdi ne dicen” “çok isterik ve güzel bir kızmışsın” “isterik olduğumu nerden çıkardın” “amın sırılsıklam kız. Afedersin işesen o kadar ıslanmaz külot” başını öne doğru eğip hafif utanmış ayağına yattı. Ama duracak değildim. “o kadar isteriksin ki benim ki taş gibi oldu ne yapacağım ben şimdi” “nasıl yani” “önümdeki diyorum direk gibi direkkkk” “ben hallederim onu” diyerek fermuarımı açtığı gibi elini külotumdan içeri daldırıp sikimi çıkardı. “hımmmm ne güzel şeymiş bu” diyerek emmeye başladı. Öyle güzel somuruyordu ki sikimi bu işi defalarca yaptığı belli oluyordu. Bir iki dakika sikimi vakumladıktan sonra ben “geliyorum” dedim ama o bu sözü duyunca daha da iştahla sikimi vakumlamaya başladı. Ben ağzına volkan gibi patlarken bir damla bile dölümü ziyan etmeden hepsini yuttu. Kafasını kaldırıp iyice dudaklarını temizleyip eme eme sikimi de temizledi. Sikimi külotuma elleriyle yerleştirirken “enişte bu burda kalmaz bunun devamını da getir bi gün bakam” “nasıl yani kız” “nasıl olcak yalattın tadını aldırdın bir de zevkini aldır” güldüm “peki ilk müsait zamanda yapalım o zaman” tamam söz verdin bak. Ben fazla durmayen içeri geçem bi. Millet yanlış anlamasın” diyerek kıvırta kıvırta eve doğru gitti. Ben bir sigara daha içip eve girdim. Yarım saat sonra da yüzük takma merasimi başladı. Yüzükler takıldıktan sonra tebrikleşmeler de bitti ve millet dağıldı. Büyükler bir oda da otururken ben Neriman ile küçük bir oda da hiç yoktan biraz baş başa kalabildik. Onu öyle isterik öpmeye başladım ki anlatamam. O “dur yavaş ol gelen olur” dedikçe “gelen gelsin kızım almadım mı seni bana aitsin artık” diyerek öpmeye devam ediyordum. Baktı ki olacak gibi değil o da bana karşılık vermeye başladı. Her tarafını mıncıklıyor elliyor ve boynunu emiyor, dudaklarını ısıra ısıra emiyordum. “kız öyle azdım ki en kısa zamanda seninle baş başa kalmam lazım” “hııımmmm ananla kal sen” dedi. Kısa bir şoktan sonra “o nerden çıktı kız” “görmedin mi yüzükler takıldıktan sonra bana ne biçim bakıyodu” “ne biçim bakıyormuş” “ne bilen ben öyle ters ters” “kızım başlatma şimdi bana. Sikerim nişanını da seni de” diyerek sinirle yüzüğü çıkardım ve attım “amına korum senin. Kaç kere anlattım ben sana yaşadıklarımızı. Kabulleniyorsan kabullen yoksa siktir git amına koyayım istemiyorum seni” “ya bak bi dinle” “ne dinleyeceğim lan seni. Yüz verdik astar istiyorsun sikerim nişanı da seni de” “ya ne olur özür dilerim bak ne olur” yerdeki yüzüğü alırken Neriman’a doğru dönüp “kızım bir daha annemin lafını edersen seni orta malı eder bırakır giderim bu son sözüm. Kabulleneceksin bu durumu. Beni annem istemeyinceye kadar onunla paylaşmayı kabulleneceksin” “tamam gurbanın olem tamam. Bi daha etmem lafını her bi dediğin tamam” “tamam o zaman son uyarımı yaptım ben” diyerek yere oturdum. Neriman bu konuda kayaya çarptığını anlamalıydı ve sanırım anlamıştı da. Biz sus pus otururken halam “hadi içeri gelin bakam gari” diyerek odaya çağırdı. Nasihatler sohbetler biraz daha sürdükten sonra biz evimize gittik.

Babamla bir süre baş başa oturduk. Bol bol nasihat etti tabi. Akşam zaten yorgunluktan bitmiş haldeydim nasıl uyudum onu bile bilmiyorum. Sabah kahvaltı sonrası babam zaten hayvanları bir arkadaşına emanet ettiği için hazırlanıp çıktı. Yine annemle baş başa kalabilmiştim. Babam gittikten sonra annemle salonda otururken annem söze girdi “eee muradına erdin gari” “evet anne Neriman’ı gerçekten seviyorum ve bence iyi oldu” “aman oğlum seviyosan sorun yok ben başıma gayırayım” “neden öyle diyorsun” “eee sen beni beğenmezsin gari sözlendin” “o ne biçim söz. Sen hala benim hayatımın aşkısın” “hadi hadi öyle deyonya yavaş yavaş unutuverin beni” “hayatta olmaz o dediğin. Sen benden vazgeçene kadar ben senden vazgeçmem bunu Neriman ile de görüştüm. İşine geliyorsa durum bu. Ha ikinizi karşılaştırırmıyım ona da hayır. Senin yerin de onun yeri de farklı. İkinizi de deli gibi seviyorum” annem yanıma yaklaştı bana sarılıp “hakket gonuştunuz mu” “neden yalan söyleyeyim ki elbette konuştum. İstersen bir gün ikiniz olduğunda yine ikinize birden söylerim” “oğlummm benimmmm” “annemm biricik aşkım benim” diyerek birbirimize sarıldık. Annemin dudaklarına yumulup bir haftanın acısını çıkarırcasına öptüm onu. “bir tanem benim, annem, aşkım, seni çok seviyorum ben” diyordum annem de “oğlum erkeğim bana gadınlığımı daddırdın ohhh. Benim kocam sensin, sikicim sensin ohhhhh” “her zaman kadınım olacaksın annem benim. Senin daracık amını ve götünü her zaman sikmek istiyorum” “ohhh sik oğlum o am göt senin. İstediğin zaman sik onları ohhh erkeğim benim sikicim” birbirimize azdırıcı sözler ederek bir süre öpüştük. Daha sonra toparlandık annem ev işlerine döndü. Bende avluya çıkıp oturup etrafı izliyordum. Öyle sağa sola bakarken dalmıştım cep telefonumun mesaj sesi ile kendime geldim. Telefona baktığımda tanımadığım bir numaradan mesaj gelmişti, mesajı okumaya başladığımda Neriman’dan geldiğini anladım, mesajda “canım aşkım akşam seni üzdüysem affet. Dediğin her şey benim kabulüm. Biliyosun telefonum yok Türkan’ın telefondan mesaj attım. Öptüm” yazıyordu. Bende “aşkım olur bazen tatsızlıklar bir ara çık gel karşılıklı konuşalım bu konular böyle konuşulmaz ama kafana da takma ben seni senden bile çok seviyorum” yazarak karşılık verdim. Böylece hem Neriman’ın arkadaşları arasında hava atmasını sağlayacaktım, ne kadar ince bir insan olduğumu düşündürecektim hem de Türkan’ı çıldırtmayı planlıyordum. Telefon no’sunu da kaydetmeyi ihmal etmedim elbette. Nasılsa Türkan beni bir şekilde arayacaktı. Adım gibi eminim Neriman’a mesajı kendi telefonundan sırf numaramı almak için attırmıştı. Tekrar avluya bakınmaya başladım ki telefonuma bir mesaj daha geldi. “aşağı çeşmenin ordaki çamlığa doğru gel” işte istediğim olmuştu. Mesajın Neriman’dan gelmediğinden emindim. Ama yine de aradım. Telefon birkaç kez çaldıktan sonra şuh bir alo sesi ile telefon açıldı. Türkan “mesajımı denk almadın mı yoksam” “hayır ama emin olmak istedim” “emin olduysan acele et o zaman. Ben aha yola çıktım gidiyom” dedi ve ben bir şey demeden telefonu kapattı. Anneme “ben biraz dolaşacağım” diyerek evden ayrıldım ve çamlığa doğru kestirmeden gitmeye başladım. Köyün çamlığı kolay kolay kimsenin uğramadığı köyüm ters istikametinde kalan bir yerdi. Oraya ulaştığımda Türkan’ın “hiştttt” diye seslenmesi ile çamların içine doğru ilerledim. Öyle bir yere oturmuştu ki hem köyün yolunu karşıdan görüyor hem de gelen gidenin orayı görmesinin imkanı yoktu. Yanına oturdum. Üzerinde haki bir gömlek, kot etek dedikleri etek ve yeşil ağırlıklı sarı çiçekli bir yazması vardı. “eee neden çağırdın beni” “neden olcak aptal anlamadın mı” “hayır anlamadım” “geçen söz vediydin ya unuttun mu” “ne sözü o” “hayvanlık yapma biliyon işte” “kız sen kendini siktirmeye mi geldin arkadaşının nişanlısına” “ne olcek. Nasılsa evlenince onu bol bol sikesin. Şimdi de beni sikiver. Ben dadına baka koyayım” vakit kaybetmeden hafif kırmızı ruj sürülmüş dudaklarına yumuldum. Öpüşürken Türkan beni yatırıp üzerime çıktı ve bacaklarını aralayıp tam sikimin üzerine oturarak beni öpmeye devam etti. Deyim yerindeyse kudurmuş gibi öpüyordu beni. Ne kadar öpüştük bilmiyorum ama ellerim de artık bacaklarında dolanmaya, kalçalarını sıkıp okşamaya başlamıştı. Gömleğinin kenarlarından boynuna ulaştığımda sürdüğü hafif parfüm kokusu hoşuma gitmişti. Boynunu emdikçe emesim geliyordu. Bir süre öyle seviştik Türkan’la “hadi yete gari fazla zamanım yok” deyince bunu önümde domaltıp arkasına geçtim, eteğini sırtına doğru atıp kırmızı külotunu da aşağı doğru sıyırarak kabak gibi önümde duran amına ulaştım. Elimle bir iki kere okşadıktan sonra “kız bakiremisin” diye sordum. Başını hayır diye sallayınca sikimi tek hamlede amına gömdüm sertçe. Sikim bir anda dibini bulunca “ıyhhhh” sesi geldi Türkan’dan. Belinden destek alıp domalmış haldeki Türkan’a sert hareketlerle girip çıkmaya başladım. Kasıklarım kalçalarına şak şak sesleri ile vurdukça o inliyordu. “ımhhhhhh çok iyi ımhhhh daha sert harika ımhhhhhh çok iyi” diye inlerken bende keyifle amına girip çıkıyordum. Kız olmamasına kız değildi ama amı da hala kıvamındaydı Türkan’ın. Beş altı dakikalık bir sikişten sonra Türkan “ayhhhh geliyom ben ayhhhhh harikaaaaa” diyerek orgazm olmaya başladı. Ben o boşalırken keyifle sikmeye devam ettim. Türkan yine deli gibi inlemeye başladı altımda “ımhhh ımhhhh Neriman çok şanslı be böyle sikici erkek nerde bulacan ımhhh daha da sik ımhhh sik kanırta kanırta sik ımhhhhhh” “sen sikiş iste kız istediğin kadar sikerim ben seni kaltak seni. Arkadaşının nişanlısını ayartan kaltak sen sikilmeyeceksin de kim sikilecek orospu” “evet sikkk orospuyum ben böyle yarağın orospusu olunmaz mı hiç sikkkkk ımhhhhhhhh ımhhhhhhh” bu sözlerle en az 10 dakika siktim Türkan’ı. Artık gelmeye baya yaklaşmıştım “geliyorum ben” dediğimde “gel içime attır korunuyom ben” dedi Türkan bende son bir hamle ile sikimi derinliklerine saplayıp döllerimi içine attırmaya başladım. “ohhhhhh harikasın kız ohhhhh” diye inleyerek döllerimi amına doldururken “ımhhh erkeğim koçum ımhhhh döllerin sıcacık içime doluyor ımhhhhh çok güzelll” diye kısık kısık inliyordu Türkan. Boşalmam iyice bitince önümden çekilip toparlanmaya başladı. Bende pantolonumu toparlayıp kenara oturdum. Birer sigara yakıp içmeye başladık. “lan hakketten sağlam sikiciymişsin sen. Senin bu yarağını yiyen golay golay goyvermez” “hımmm memnunsun yani” “ben çok erkek gördüm öyle bakma bana saf zannetme ama sen başkasın kadını sikmesini biliyon” “beğendiğine sevindim” “Neriman’dan boşta galırsa bizde arasıra dadına bakarız gari” “ayıp ettin kız sen yarak iste ben bir fırsatında seni sikerim” “hımmm eyi bari yoksa elimden gaçırdım diye çok üzülürdüm” “üzülme sen yeterki canın yarak çeksin bir hal çaresine bakarız” Türkan dudaklarıma yapışıp uzun uzun öperek “ben giden gari millete görünmeden hadi hoşça kal” diyerek uzaklaştı. Bende bir süre daha bekleyip yavaş yavaş sallana sallana eve döndüm. Eve geldiğimde Neriman ve annem avluda oturuyorlardı. Yanlarına gelip selam vererek aralarına oturdum Neriman’a “Keşke geldiğini telefonla haber verseydiniz” dedim. Neriman “yeni geldim daha yengemle laflıyoduk” dedi annem de “senden 5 dakka önce geldi oğlum yenice oturup gonuşuyoduk öylesine” “iyi bakalım ne konuşuyordunuz gelin kaynana” “heçççç” dediler ikisi bir ağız birliği yapmışçasına. “hadi hadi anlatın bakalım ne kaynatıyordunuz” annem söze girdi “seni gonuşuyoduk işte oğlum” “benden çok ikinizi konuşsanız çok sevinirdim” ikisi de başını eğdi “biz ile ilgili ne gonuşcaz” dedi annem. “bana bakın ikinizin kıskançlığı beni yiyecek, şu işi enine boyuna konuşalım. Neriman annemle ilişkim olduğunu biliyorsun saklamadım da hoş senden. Nedenlerini sebeplerini anlattım. Anne sende Neriman’ı sevdiğimi hoşlandığımı biliyorsun. Sizden tek istediğim şu; birbirinizi karşılaştırmayın ikinizi de çok seviyorum ama birbirinizden ayrı ayrı. Bu nedenle ikinizde beni paylaşmayı öğrenmelisiniz. Benim bedenim de kalbimde size ait. Adam gibi paylaşmayı becerirseniz üçümüzde çok mutlu oluruz” dedim. Bir süre sessizlik oldu annem “bizde onu gonuştuk oğlum zaten Neriman’la. Ben ona dedim beni hayata bağlayan oğlum diye. O da seni çok sevdiğini söyledi. Hoş garı gocanın arasına girecek değilin. Ama beni de mahrum etmen işte” o sıra da Neriman söze girdi “o ne biçim söz anne” ilk defa anneme anne dediğini duymuştum sonra başını öne eğip “olanlar belli ne sen vazgeçebilirsin ne de ben. Onun için birlikte mesut mutlu yaşayıp gitcez gari” “hah işte bu ya. İstediğim bu. Siz merak etmeyin ben ikinize de yeterim. Canlarım benim” diyerek bir kolumu Neriman’a bir kolumu da anneme attım. İkisinin anlaşması çok hoşuma gitmişti ve rahatlatmıştı beni “en büyük hayalim ne biliyor musunuz ikinizi de aynı yatakta sikmek. Birgün gelecek bu hayalime ulaşacağım” dedim. Annem “abooooo nasıl olcak o” dedi “orası kolay gün gelecek olacak. İkinizde o zaman anlayacaksınız ikinize de fazlasıyla yeteceğimi aşklarım benim” dedim. Annem ve Neriman’ın gülümsemesinden o duruma da rıza göstereceklerini anlamıştım. Üniversiteye gitmeden ne yapıp edip ikisini aynı anda sikecektim ve bu köyde daha beni çok sikiş ve zevk dolu günler bekliyordu. Annemle başlayan sikiş hikayem nerelere gelmişti. Annem, Neriman ve Türkan bakalım daha neler görecektim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir